5 pomysłów na salę weselną
Inspiracje ślubne Pomysł na ślub Porady ślubne Przygotowania do ślubu

5 pomysłów na salę weselną – porady ekspertów

Wybór sali weselnej to tak naprawdę jedna z najważniejszych decyzji podejmowanych zaraz po tym, gdy kobieta przyjmuje pierścionek zaręczynowy od swojego partnera. W ten sposób rozpoczyna się czas wielkich przygotowań do ceremonii ślubnej oraz przyjęcia weselnego. Pamiętajmy jednak o tym, że obiekt ten każdorazowo powinien być idealnie dobrany do stylu, w jakim chcecie powiedzieć sobie „Tak”. Jaka sala będzie zatem odpowiednia w przypadku wesela rustykalnego, jaka natomiast na eleganckie przyjęcie w hollywoodzkim stylu? Pora to sprawdzić!

Stodoła sposobem na udane wesele rustykalne!

Styl rustykalny święci ostatnimi czasy wielkie triumfy, jego popularność osiągnęła najwyższy poziom. W jakim obiekcie najlepiej byłoby wówczas urządzić weselne przyjęcie? Idealna okaże się stara, przygotowana odpowiednio stodoła albo tez budynek, który będzie do złudzenia ją przypominał. Co wyróżnia tego typu salę? Drewno, wszędzie mamy drewno – trzeba przyznać, że nietrudno dobrać do takiego wystroju kwiaty i dekoracje, by osiągnąć efekt „wow”!

[smart-grid row_height=”350″]

[/smart-grid]

Elegancja w stylu glamour!

Wiele par pragnie, by najważniejszy dzień w ich życiu upłynął pod znakiem nowoczesności. Ta w klimatach glamour sprawdza się ostatnimi czasy wprost rewelacyjnie. Co ją wyróżnia? Jeśli chodzi o salę weselną, nie może zabraknąć na niej kryształowego żyrandola, niezwykle eleganckich dodatków i odpowiedniej dawki luksusu – poczujecie się niczym w bajce! Kolory – biel, pudrowy róż, złoto – oto sposób na sukces!

[smart-grid row_height=”350″]

[/smart-grid]

 

Sala weselna w klimacie vintage!

Polskie pary rozsmakowały się w weselnym stylu vintage. Ma być trochę niczym z dawnej epoki, klasyczna elegancja ustępuje miejsca tej z nutką tego, co było kiedyś. Jeśli chodzi o dekoracje, sprawdzą się świetnie nawet stare konewki czy tez kolorowe wstążeczki. Będzie pięknie i stylowo, gwarantujemy!

[smart-grid row_height=”350″]

[/smart-grid]

Industrial wedding, czyli nowoczesność w wydaniu minimalistycznym!

Coraz więcej par stawia dziś na prostotę i minimalizm, a fakt ten kompletnie nas nie dziwi. Mają dziś one jednak bardzo charakterystyczne, industrialne wydanie. Prym wiodą tutaj ściany i podłogi. Króluje zwyczajna cegła, beton, proste formy. Dekoracji jest mało, wszak ma być prosto i nieskomplikowanie. Pojawiają się sukulenty zamiast klasycznie eleganckich bukietów kwiatów, wazony zaś bardzo często mają geometryczne kształty. Lista gości czy też menu wypisane są kreda na klasycznych czarnych tablicach – i jest wspaniale!

[smart-grid row_height=”350″]

[/smart-grid]

W dworku lub pałacu niczym w pięknej baśni!

Pary, które z całego serca marzą o tym, aby w dniu swojego ślubu i wesela poczuć się niczym w baśniowej krainie, jak najbardziej mają taką możliwość! Wszak wystarczy po prostu urządzić weselne przyjęcie w zamkowym lub pałacowym wnętrzu. Będzie elegancko, będzie stylowo, będzie bardzo oryginalnie! Na pewno wszyscy goście będą szczerze zachwyceni, gdy znajdą się w tak wyjątkowym miejscu. W nim piękna Panna Młoda w sukni o kroju princessy oraz jej ukochany w eleganckim fraku – to będzie idealne przyjęcie weselne!

[smart-grid row_height=”350″]

[/smart-grid]

 

Zdjęcia: pinterest.com

Zdjęcie miniaturki: Pixabay.com

6 komentarzy

  1. Industrial wedding chyba najbardziej przypadł mi do gustu. Jest w nim coś ujmującego 🙂

  2. Bardzo mi się podobają takie zdobione sale 🙂

  3. Mi się najbardziej spodobały zdjęcia wesela w styku rustykalnym ze względu na połączanie z naturą.

  4. Bardzo ciekawe pomysły! Industrial i glamour śliczne <3

  5. Niedawno byłam na świetnym weselu właśnie w stodole. Zabawa była bardzo udana, a klimat niesamowity 🙂

  6. Polacy (nie wszyscy) chyba nadal nie dojrzeli do czegoś innego, niż tradycyjne wiejskie wesela. Niestety, stety, jest to związane ściśle z naszą historią i tradycjami jeszcze sprzed kilkudziesięciu lat. Natomiast z tych propozycji najbardziej do gustu przypada wydanie minimalistyczne. 🙂

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*