Inspiracje ślubne Pomysł na ślub Porady ślubne Przygotowania do ślubu

Niech wszystko będzie białe! Pomysł na monochromatyczne przyjęcie weselne

Biel to barwa absolutnie wyjątkowa i niepowtarzalna. Kojarzy nam się z delikatnością, subtelnością, niewinnością i pięknem. Może zatem właśnie ten cudowny kolor stanie się barwą przewodnią Waszej ceremonii ślubnej oraz weselnego przyjęcia? Okazuje się bowiem, iż biel sukni Panny Młodej to zdecydowanie zbyt mało, a białe stylizacje i aranżacje ślubne prezentują się wręcz fenomenalnie zarówno na żywo, jak i na pamiątkowych fotografiach!

Suknia Panny Młodej niech będzie śnieżnobiała!

W tym przypadku warto zapomnieć o innych barwach i konsekwentnie postawić na biel. Oczywiście każda z pań ma do wyboru całe mnóstwo różnorodnych fasonów i modeli, więc jest w stanie wybrać taki, który zachwyci ją w stu procentach. Która suknia z proponowanych przez nas spodoba się przyszłym Pannom Młodym najbardziej?

[smart-grid row_height=”500″]

[/smart-grid]

Panna Młoda w pięknych białych pantofelkach!

Oczywiście jeśli biel ma niepodzielnie rządzić i królować, buty tej barwy to absolutna konieczność! Projektanci w pełni zadbali o to, by odpowiednie dla siebie egzemplarze znalazły zarówno miłośniczki wysokich szpilek, jak i wygody w wydaniu na płaskim obcasie. Trzeba przyznać, że każda Panna Młoda będzie miała całe mnóstwo modeli do wyboru. Na który się zdecydować, gdy jest ich tak wiele, a różnorodność tak ogromna? Odpowiedź na to pytanie pozostawiamy Wam!

[smart-grid row_height=”350″]

[/smart-grid]

A może Pan Młody w białym wydaniu?

Kto powiedział, że Panna Młoda ma wystąpić w białej sukni, a jej wybranek w ciemnym stroju? Wszak i on może podkreślić tę wyjątkową okazję właśnie bielą. Bardzo odważni zdecydują się na monochromatyczny, jednolity look, inni zaś nieco go przełamią innymi barwami. Jedno jest pewne – będzie stylowo i szalenie elegancko!

[smart-grid row_height=”400″]

[/smart-grid]

Śnieżnobiałe, pełne uroku wesele!

Oczywiście Wasze przyjęcie weselne także nie wymaga zastosowania innych barw, wszak biel nada się tu wprost idealnie. Białe pokrowce na krzesła, białe kwiaty, białe obrusy, białe świeczki i białe światełka – wszystko po to, by było wyjątkowo pięknie, klimatycznie i stylowo!

[smart-grid row_height=”350″]

[/smart-grid]

 

 

Zdjęcia: pinterest.com

Zdjęcie miniaturki: Pixabay.com

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*