Dekoracje ślubne Inspiracje ślubne Porady ślubne

Brzoskwiniowe wesele

Szukasz wyjątkowych dekoracji ślubnych? Jednym z najbardziej uroczych motywów jest brzoskwiniowy. To bardzo delikatny kolor. Kojarzy się z lekkością i ciepłem. Świetnie łączy się z różem, kolorem miętowym, pomarańczowym, kremowym czy jasnym zielonym. Pamiętaj o tym, aby na stole znajdowały się brzoskwinie. Z pewnością jest to bardzo ciekawe i nieszablonowe rozwiązanie. Należy jednak pamiętać o kilku szczegółach przy wyborze brzoskwiniowego motywu przewodniego przyjęcia weselnego. W końcu najważniejszy jest dobór odpowiednich elementów oraz odpowiednie ich skomponowanie.

Brzoskwinie – pyszne owoce

Nie da się zaprzeczyć, że brzoskwinie to bardzo smaczne owoce. Oczywiście wybierając brzoskwiniowy motyw przewodni należy pamiętać o tym, aby brzoskwinie pojawiły się w menu. Najważniejsze jest, aby świeże owoce pojawiły się na stołach. Warto jest je wyeksponować w taki sposób, aby wyróżniały się na tle innych owoców. Tutaj należy wskazać również, że brzoskwinie mają przepiękny zapach. To bardzo istotna zaleta tych owoców. Warto jest zadbać o to, aby taki zapach unosił się na sali weselnej.

Wyjątkowa kolorystyka ozdób

Kolor brzoskwiniowy jest niezwykle piękny. To delikatna, jasna, ciepła barwa, która doskonale łączy się z innymi barwami. Szczególnie ciekawe połączenie będzie tworzyć z kolorami pastelowymi – różem, zielenią, fioletem. Można również zastanowić się nad połączeniem koloru pastelowego z bardziej wyrazistym, mocnym odcieniem pomarańczu. W ten sposób można uzyskać ciekawy kontrast między obydwoma barwami. W praktyce okazuje się, że kolor brzoskwiniowy można łączyć z przeróżnymi kolorami. Ważne jest tylko dobranie odpowiedni odcieni. W końcu najważniejsze jest, aby kolory nie gryzły się. Jakie będą idealne dekoracje na brzoskwiniowym weselu? Oczywiście głównym elementem powinny być brzoskwinie. Ciekawym rozwiązaniem jest zakup dużej ilości różnorodnych owoców, które niejako stworzą naturalną dekoracje. Można również wybrać sztuczne elementy. W przypadku kwiatów należy zdecydować się na delikatne kwiaty, które będą stanowić dopełnienie wszystkich dekoracji.

[smart-grid row_height=”250″]

[/smart-grid]

Zdjęcia: Etsy.com

Zdjęcie miniaturki: Pixabay.com

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*