Dekoracje ślubne Inspiracje ślubne Panna Młoda Przygotowania do ślubu

Bukiet Panny Młodej – jaka kolorystyka się sprawdzi?

Bukiet Panny Młodej to z całą pewnością najważniejsza kwiatowa kompozycja w czasie ślubu ora weselnego przyjęcia. Warto zatem w stu procentach postarać się o to, by składał się on  z kwiatów najwyższej jakości, świeżych i wspaniale pachnących. Oczywiście kolorystyka także ma tutaj znaczenie – jednak jeśli o nią chodzi, mamy do czynienia z różnego rodzaju modami i trendami. Sprawdźmy wiec, na jakie barwy bukietów ślubnych warto postawić w 2018 roku!

Postaw na koral!

Koral przepięknie komponował się będzie z zielenią i bielą, dając tym samym spektakularne wręcz efekty wizualne. Warto zatem taki właśnie bukiet ślubny wybrać dla siebie – świetnie wpisuje się w aktualne trendy w modzie, gdy chodzi o branżę florystyczną!

[smart-grid row_height=”450″]

[/smart-grid]

Zieleń, dużo zieleni!

Zielone bukiety ślubne od zeszłego sezonu cieszą się ponadprzeciętną popularnością. Są one zwykle duże i rozłożyste, prezentują się cudownie zarówno na żywo, jak i na pamiątkowych fotografiach. Łączy się je niekiedy z niewielką ilością bieli – i jest pięknie!

[smart-grid row_height=”300″]

[/smart-grid]

Dużo, dużo bieli!

Czy w białej sukni ślubnej będzie pasował biały bukiet? Jak najbardziej tak, tego typu stylizacje również są  nierzadko spotykane. Co o nich sądzicie?

[smart-grid row_height=”450″]

[/smart-grid]

Bordowa elegancja!

Bordowe kwiaty na pewno będą przepięknie prezentowały się na tle białej sukni ślubnej. Ten kolor ostatnimi czasy rządzi i króluje w stylizacjach rustykalnych,  boho i industrial. Takie kompozycje kwiatowe bardzo przypadły nam do gustu!

[smart-grid row_height=”450″]

[/smart-grid]

 

Zdjęcia: Pinterest.com

Zdjęcia: Pixabay.com

 

 

2 komentarze

  1. Wszystkie propozycje są świetne, jednak mi najbardziej podoba się bordowa elegancja, pięknie się prezentuje 🙂

  2. Interesujący wpis pozdrawiam serdecznie 😉

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*