Inspiracje ślubne Panna Młoda

Bukiet ślubny, który nigdy nie zwiędnie

Marzysz o bukiecie, który nigdy nie zwiędnie? Takim, który będzie pamiątką na całe życie? Idealny okaże się bukiet z papieru. Okazuje się, że niektóre wiązanki są prawdziwym arcydziełem. Z pewnością warto jest zastanowić się nad takim rozwiązaniem.

Niezwykłe kwiaty

W ostatnim czasie coraz bardziej popularna staje się sztuka origami – wykonywania różnych przedmiotów z papieru. Mogą to być zwierzęta, ozdoby czy kwiaty. Ten trend widać również w modzie ślubnej. Niektóre Panny Młode decydują się na wybór wiązanek z papieru. Okazuje się, że są niezwykle piękne. Mogą składać się z jednego lub wielu kwiatów. Tutaj należy powiedzieć, że cała wiązanka nie musi być wykonana wyłącznie z papieru. Można dołączyć również inne elementy. O tym poniżej.

Wyjątkowy bukiet ślubny

Tak jak zostało to już wspomniane papierowy bukiet może składać się również z innych elementów ozdobnych, np. koralików, wstążek czy cyrkonii. Tak udekorowana wiązanka będzie niezwykle piękna. Oczywiście można wybierać w kolorach, wzorach a nawet modelach kwiatów – mogą przypominać róże, piwonie a nawet lilie. Tutaj należy wspomnieć o jeszcze jednej istotnej kwestii – wiązanka z papierowych kwiatów może zostać wykonana wyłącznie przez profesjonalistę. Oczywiście przyszła Panna Młoda może spróbować swoich sił, jednak nie da się zaprzeczyć, że dużą rolę odgrywa doświadczenie. W końcu wiązanka musi być trwała i doskonała – nie może być widać żadnych niedociągnięć.

Papierowe kwiaty – hit czy kit?

Wiele osób uważa, że po prostu nie da się porównywać żywych kwiatów z papierowymi. W praktyce jest zupełnie inaczej. Papierowe bukiety mogą być tak samo piękne, a nawet piękniejsze od bukietów z żywych kwiatów. Ostateczna decyzja należy do przyszłej Panny Młodej. Nie da się zaprzeczyć, że papierowa wiązanka to nieszablonowe i oryginalne rozwiązanie. Z pewnością wybierają ją odważne Panny Młode. Należy jednak zwrócić uwagę na jeszcze jedną kwestię. Papierowe kwiaty nigdy nie zwiędną – wiązanka będzie mogła być przekazywana z pokolenia na pokolenie, a tym samym stanowić niezwykłą pamiątkę rodzinną.  

[smart-grid row_height=”350″]

[/smart-grid]

Zdjęcia: pinterest.com

Zdjęcie miniaturki: pixabay.com

One Comment

  1. Na pewno zgodzę się z tym, że wiązanka ogrywa rolę szczególną, jest czymś więcej niż ozdobą dla dziewczyny. Wiązanka i welon to atrybut Panny Młodej, symbolizują zmianę jaka zachodzi w ich życiu. Prywatnie prawdopodobnie nigdy nie wybrałabym papierowych czy wstążkowych kwiatów, bardzo doceniam zapach i barwę, może prędko przemijających, ale żywych roślin. Ja także zajmuje się rękodziełem, wkładam wiele serca w każdy wykonany drobiazg. Urzęduje w stolicy, skomponuje bukiet ślubny w warszawie, spersonalizowany do urody do każdej Pani 🙂

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*