dekoracje stołu
Dekoracje ślubne Inspiracje ślubne Porady ślubne

Dekoracje stołu Pary Młodej

Nie da się zaprzeczyć, że stół przy którym siedzi Para Młoda jest niezwykle udekorowany. W końcu ma wyróżniać się spośród innych miejsc. Jakie wybrać najpiękniejsze dekoracje? Okazuje się, że decyzja wcale nie jest prosta. Należy jednak pamiętać, że dekoracje powinny pasować do ogólnego wystroju sali weselnej. Poniżej kilka propozycji.

[smart-grid row_height=”250″]

[/smart-grid]

Odpowiednie tło

Bardzo ważne jest, aby zastanowić się nad tym, co będzie tłem dekoracji. Chodzi tutaj o ozdoby znajdujące się na ścianie za miejscami dla Pary Młodej. Tutaj należy wskazać kilka rozwiązań. Najczęściej jest to powieszony materiał, upinany na różne sposoby. Mogą być przyczepione do niego serca wykonane z materiału czy ratanu, kolorowe, migające lampeczki, a nawet zdjęcia Pary Młodej. Przez bardzo długi okres czasu popularne było wieszanie napisu „Wszystkiego Najlepszego Młodej Parze” i podobnych. Ponadto niektóre pary chciały, aby wywieszone były ich imiona. Teraz trend ten trochę się zmienił. Najpopularniejsze są dekoracje składające się z luźno rozwieszonego materiału i przypiętych do niego różnych elementów. W ostatnim czasie coraz bardziej popularne staje się  Poniżej kilka bardzo ciekawych propozycji.

[smart-grid row_height=”350″]

[/smart-grid]

Dekoracje stołu

Najczęściej na stole Nowożeńców pojawiają się stroiki z kwiatów. Nie da się zaprzeczyć, że są to jedne z najpiękniejszych ozdób. Ponadto na stole rozkładany jest przepiękny biały obrus. Oczywiście nakrycie może być również w innym kolorze. Poza ozdobami z żywych kwiatów można także wyróżnić inne rodzaje dekoracje. Są to różnego rodzaju girlandy, świeczniki, kolorowe lampki, napisy wykonane z drewna lub papieru. Pomysłów na udekorowanie stołu Pary Młodej jest naprawdę dużo.

[smart-grid row_height=”350″]

[/smart-grid]

 Istotne szczegóły

Tutaj przede wszystkim należy wyróżnić pokrowce na krzesła oraz kieliszki dla Pary Młodej. Jeśli chodzi o nakrycia to powinny pasować kolorystycznie do wystroju stołu Pary Młodej. W zasadzie więcej ograniczeń nie ma. Można również po prostu wykorzystać białe nakrycia stołu. Należy również dodać kilka słów na temat samych kieliszków. Trzeba pamiętać o tym, że po wypiciu szampana Para Młoda rzuca je za siebie. Zazwyczaj należy kupić je samemu. Można wybrać specjalne kieliszki, na których narysowane są obrączki lub gołąbki. Ewentualnością są zwykłe kieliszki do szampana.

Źródło zdjęć: www.muscari.pl

Źródło zdjęć i miniatura: pixabay.com

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*