motylowe love
Dekoracje ślubne Inspiracje ślubne

Dekoracje weselne – motylowe love

Motyle to niezwykle barwne i piękne owady. Z pewnością dekoracje z wykorzystaniem motywu motyli będą wyjątkowe oraz niespotykane. Stosunkowo niewiele par decyduje się na takie rozwiązanie. O wiele bardziej popularne są motywy z wykorzystaniem wybranego koloru. Nie oznacza to, że motylowe dekoracje się nie sprawdzą. Wręcz przeciwnie. Wesele z motywem motyli będzie atrakcją samo w sobie. Tutaj bardzo ważne jest, aby zauważyć, że wszelkie dekoracje mogą mieć dowolny  kolor – żółte, zielone, różowe, niebieskie. Zupełna dowolność. Jednak ważne jest, aby dominującą ozdobą były motyle – sztuczne lub wykonane z papieru. Taki motyw z pewnością będzie wielką atrakcją.

Motyle wyjątkową atrakcją

Wypuszczenie tysięcy motyli po zakończeniu ceremonii w kościele lub po przybyciu na salę weselną? Z pewnością to fantastyczny pomysł. Wystarczy zakupić wybraną ilość motyli. Jednak cena takiej atrakcji jest dość wysoka. Oscyluje w granicach kilku tysięcy złoty (w zależności od ilości motyli). Oczywiście im więcej motyli, tym lepiej. To niezwykła atrakcja, która niejako zaakcentuje wybrany motyw przewodni przyjęcia weselnego.

Niezwykły pomysł na dekoracje ślubne

Wesele z wykorzystaniem kolorów jako motywów przewodnich jest bardzo popularne. Jednak w ostatnim czasie ten trend stał się niejako „pospolity”. Bardzo często Młoda Para decyduje się na wybór zielonego, czerwonego czy niebieskiego motywu. Motylowe love to dość oryginalne rozwiązanie. Niewiele par decyduje się na takie rozwiązanie. Okazuje się, że może to być strzał w dziesiątkę. Taki motyw z pewnością będzie fantastyczną atrakcją. Należy zwrócić uwagę na fakt, że przy motywie z motylami dobór dekoracji jest w zasadzie dowolny. Wystarczy, że najważniejszą ozdobą będą dodatki – motylki. Papierowe czy plastikowe motylki powinny ozdobić tort, mogą znajdować się przy owocach czy ciastach. Ponadto Panna Młoda może zdecydować się na wybór dodatków z motylkami, np. spinek do włosów czy biżuterii. Niewielki motylek może również znajdować się w wiązance.

[smart-grid row_height=”250″]

[/smart-grid]

Zdjęcia: etsy.com

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*