Dekoracje ślubne Inspiracje ślubne Pomysł na ślub

Dekoracje weselne – motyw glamour

Elegancja, szyk, klasa – to właśnie te słowa najlepiej opisują wesele w stylu glamour. To niezwykle piękna dekoracja. Można również powiedzieć, że glamour to także przepych, bogactwo, wyraziste kolory oraz zdobienia. Samo przyjęcie powinno odbywać się w dworze lub pałacu. Takie miejsce fantastycznie oddają klimat stylu glamour. Oczywiście przy wyborze takiego motywu istotny jest właściwie każdy element. Wszystko musi do siebie pasować. Okrągłe stoliki, świece, przepiękne krzesła. Nie ma tu mowy o żadnych pokrowcach czy balonach. To ozdoby, których należy unikać. Oczywiście warto jest również zastanowić się nad wyborem odpowiednich atrakcji. Do klimatu przyjęcia z pewnością będzie pasował pokaz pirotechniczny.

Niezwykły klimat

Wesele w stylu glamour z pewnością będzie niezwykłe. Goście będą zaskoczeni takimi dekoracjami. W jakim kolorze powinny być ozdoby? Najlepiej jeśli będą w odcieniu przybrudzonego różu, ale również bieli, złota, srebra, brązu. To kolory idealnie pasujące do motywu glamour. Oczywiście należy pamiętać o każdym szczególe. Najlepiej jeśli na sali znajdować się będą okrągłe stoliki. Powinny być przykryte białymi obrusami, mogą być koronkowe. Z pewnością do motywu glamour nie będą pasowały stoły ustawione rzędami lub w literę L. Ponadto na sali nie wolno jest zawieszać balonów. Wśród elementów dekoracyjnych nie może zabraknąć świec, znajdujących się w pięknych świecznikach, kwiatów w wazonach, serwetek. Warto jest pokusić się również o zakup lub wypożyczenie eleganckiej zastawy. Istotnym elementem dekoracyjnym są kryształowe żyrandole.

Przepiękne dekoracje

Nie da się zaprzeczyć, że dekoracje w stylu glamour przepięknie się prezentują. Jednak jest to jeden z najdroższych motywów. W końcu elementami dekoracyjnymi są wyselekcjonowane ozdoby. Nie da się zaprzeczyć, że takie wesele na pewno zrobi wrażenie na gościach. W końcu będą mogli poczuć się jak na prawdziwym balu. Oczywiście bardzo ważne jest, aby Para Młoda była odpowiednio ubrana. Panna Młoda może mieć na sobie sukienkę, która zwiera wiele ozdób. Natomiast Pan Młody powinien zastanowić się nad zakupem smokingu lub fraku.

[smart-grid row_height=”250″]

[/smart-grid]

Zdjęcia: Etsy.com

Zdjęcie miniaturki: Pixabay.com

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*