dekoracje white wedding
Dekoracje ślubne Pomysł na ślub Porady ślubne

Dekoracje weselne – white wedding

Białe wesele? Z pewnością będzie wyjątkowe. Białe dekoracje stworzą niezwykły nastrój. Warto jest zdecydować się właśnie na takie dekoracje ślubne. Dlaczego właśnie biel? Przede wszystkim to kolor kojarzony z czystością. Ponadto kolor biały doskonale łączy się z innym barwami. Świetnym rozwiązaniem jest połączenie białych dekoracji z jakimś akcentem w innym kolorze, najlepiej bardzo wyrazistym.

Jakie kolory najlepiej pasują do bieli?

Nie da się zaprzeczyć, że do bieli pasuje wiele kolorów. Jednak najlepszy efekt można uzyskać łącząc biel z innym, mocnym, jaskrawym kolorem. To fantastyczny sposób na przełamanie koloru białego. W ten sposób dekoracje zostaną niejako ożywione. Wystarczy, że na stole zostanie rozłożony biały obrus oraz ewentualne stroiki z kwiatów będą miały biały kolor. Następnie można pomyśleć o zakupie bieżnika lub serwetek w innym kolorze. Świetnym akcentem mogą być również kolorowe świeczki ozdobne. Dobrym pomysłem okazuje się zakup białych balonów czy białych materiałów, które będą rozłożone pod sufitem. W ten sposób można uzyskać niezwykłe elegancki efekt.

Jaki jest koszt zakupu białych dekoracji?

Koszt zakupu dekoracji zależy od wielu czynników. Przede wszystkim chodzi o elementy ozdobne. Jeśli będą to wyłącznie stroiki z kwiatów oraz kolorowe bieżniki czy serwety to łączny koszt nie powinien przekroczyć 2000 złoty. Świetnym elementem ozdobnym są również pokrowce na krzesła. Oczywiście nie trzeba ich kupować. Wystarczy zapytać, na sali weselnej lub w firnie zajmującej się dekorowaniem sal, czy istnieje możliwość wypożyczenia pokrowców. Cena za wypożyczenie pokrowca wynosi około 3 złotych. Tak jak zostało wspomniane wcześniej – idealną ozdobą są świece. Najlepiej jeśli będą umieszczone w świecznikach. Warto jest wiedzieć, że w wielu firmach istnieje możliwość wypożyczenia świeczników. Należy również zauważyć, że koszt dekoracji sali weselnej można obniżyć. Wystarczy nie kupować stroików z kwiatów, a zamiast tego zakupić cięte kwiaty i samemu ułożyć w wazonach.

[smart-grid row_height=”250″]

[/smart-grid]

Zdjęcia: Etsy.com

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*