fioletowe love
Inspiracje ślubne Porady ślubne

Fioletowe love, czyli fiolet na ślubie i weselu

Z barwą fioletową jest tak, że jedni ją kochają, inni natomiast jej nie cierpią. Warto jednak wiedzieć, że umiejętnie skomponowana z innymi kolorami potrafi prezentować się naprawdę spektakularne. Czy zatem warto włączyć ją do ślubno-weselnego świata? Tak, z całą pewnością tak!

Filetowa suknia Panny Młodej lub sukienki druhen

Delikatnie odcienie fioletu wydają się być wprost stworzonymi do tego, by Panna Młoda w nich wystąpiła. Dobrym pomysłem jest także uszycie lub zakup sukienek dla druhen tej właśnie barwy. Zobaczcie sami, jak wspaniale prezentują się efekty!

[smart-grid row_height=”450″]

[/smart-grid]

Bukiet ślubny z fioletem w roli głównej

Barwa ta jest wiodącą w przypadku wielu gatunków kwiatów, warto zatem o niej pomyśleć. Cudownie tego typu bukiet będzie prezentował się zwłaszcza wczesną jesienią (ze względu na lawendę oraz wrzosy), jednak w ciągu pozostałej części roku również warto postawić na fiolet w kompozycji kwiatowej.

[smart-grid row_height=”400″]

[/smart-grid]

Fioletowe dekoracje ślubne

Cudownie komponują się miedzy innymi z bielą i zielenią, a zatem z kolorami, które niezwykle często zdarzają się w ozdobach ślubno – weselnych. Na pewno wszyscy goście będą nimi szczerze zachwyceni!

[smart-grid row_height=”400″]

[/smart-grid]

Zdjęcia: Pinterest.com, Pixabay.com

 

4 komentarze

  1. Fiolet to bardzo intensywna i odważna barwa jeśli chodzi o kolor przewodni. Jednak jeśli umiejętnie podejdziemy do użycia go to można stworzyć naprawdę piękną aranżację 🙂

  2. Ewa Król

    Dokładnie, ważne jest też to, by było modnie – przynajmniej dla mnie to jest kluczowe. W tym roku biorę ślub, więc cały czas szukam jakichś ciekawych podpowiedzi i zapiszę sobie ten artykuł. Z ciekawszych materiałów wyszukanych w internecie polecam jeszcze ten: https://www.jestmodnie.pl/slubne-trendy-2019-co-jest-modne-na-wesele-w-tym-roku, polecam zerknąć, bo fajne porady. Chociaż ja na pewno na pióra się nie zdecyduję (czy tylko ja myślałam, że pióra przeminęły?). Fajny tekst jeszcze znalazłam na kobiety.club odnośnie przesądów ślubnych, też mi się podoba 🙂 Przynajmniej pośmiać się mogę. teraz zastanawiam się właśnie nad kolorem przewodnim i biorę pod uwagę właśnie fiolet, więc dzięki za artykuł! 🙂

  3. Na zaproszenia ślubne warto wykorzystać kwiatowe motywy z fioletową lawendą czy wrzosem. Modne są także fioletowe, abstrakcyjne pastele czy mozaiki.
    Warto wykorzystać także delikatny motyw z przewiązaną fioletową wstążką.

  4. Super wpis i zdjęcia obłędne! Sama zdecydowałam się na fioletowy kolor na swojej sali. Również w tym kolorze będą wszelkiego rodzaju dodatki oraz eleganckie zaproszenia na ślub. Wiem, że coraz więcej osób decyduje się na taką właśnie kolorystykę i wcale mnie to nie dziwi 🙂

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*