fontanna czekolady
Atrakcje weselne Pomysł na ślub

Fontanny z alkoholem lub czekoladą

Fontanny z czekoladą lub alkoholem to bardzo popularna atrakcja weselna. Nie da się zaprzeczyć, że jest to świetny sposób na umilenie zabawy zaproszonym gościom. Poniżej kilka słów więcej na temat fontann – rodzaje, cena wynajmu. Postaramy również podpowiedź, czy lepiej będzie wynająć fontannę z czekoladą, czy fontannę z alkoholem.

Rodzaje fontann

Wyróżnić można wiele rodzajów fontann. Przede wszystkim należy podzielić je na jednopoziomowe i kilkopoziomowe oraz podświetlane i nie posiadające efektów świetlnych. Jednak nie da się zaprzeczyć, że wszystkie stanowią fontanny są niezwykłą atrakcją. Oczywiście nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych.

Cena wynajmu

Cena wynajmu jest bardzo różna. Zaczyna się od 200 złoty i przeciętnie sięga do 600 złoty. Wiele jednak zależy od tego, ile fontanna ma poziomów oraz czy posiada podświetlenie. Jeśli tak to z pewnością będzie to droższe rozwiązanie. Najtańsze są fontanny jednopoziomowe, które nie posiadają żadnych, dodatkowych podświetleń.

Fontanna z czekoladą czy alkoholem?

Fontanny czekoladowe i alkoholowe są tak samo popularne. Zasadnicza różnica polega na tym, czy będzie podana czekolada, czy alkohol. Ostateczna decyzja jest bardzo trudna. Przede wszystkim należy mieć na względzie fakt, że z fontanny czekoladowej będą mogli skorzystać wszyscy – dzieci, osoby pijące oraz niepijące. Zupełnie inaczej jest w przypadku, gdy wynajęta zostanie fontanna z alkoholem. W takim przypadku skorzystać z niej będą mogły wyłącznie osoby pijące. To bardzo zawęża grono odbiorców. Niemniej jednak będzie stanowić fantastyczną atrakcję chociażby wizualną. Należy zwrócić uwagę na jeszcze jeden fakt – do fontanny może być wlany różny alkohol lub każdy inny napój, np. woda. To również fantastyczna alternatywa. Ostateczna decyzja należy do narzeczonych. Powinni dobrze zastanowić się nad swoją decyzją. Tutaj należy dodać, że w przypadku wynajmu fontanny z czekoladą trzeba będzie zdecydować, jaka czekolada zostanie podana – biała, mleczna czy gorzka.

Fontanny niezwykłą atrakcją

Bez względu na podjętą decyzję, dotyczącą wyboru pomiędzy fontanną z czekoladą oraz fontanną alkoholową, jest to fantastyczne rozwiązanie. To niezwykła atrakcja, która z pewnością umili zabawę wszystkim gościom. Ponadto fantastycznie się prezentuje.

[smart-grid row_height=”250″]

[/smart-grid]

Zdjęcia: Pixabay.com

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*