Inspiracje ślubne Panna Młoda Porady ślubne

Fryzury na wesele 10 ciekawych propozycji

Zastanawiasz się jaką fryzurę wybrać? Co będzie trendy? Poniżej kilka cennych rad na temat wyboru fryzur. Na końcu galeria najmodniejszych w tym sezonie uczesań.

Delikatne, naturalne uczesania

Nie da się zaprzeczyć, że największą popularnością cieszą się naturalne, delikatne uczesania. Tutaj przede wszystkim należy wyróżnić koki (lekko upięte), włosy rozpuszczone – część z nich może być spięta. Modne są również loki, fale. Coraz większą popularnością cieszą się fryzury w stylu retro. To prawdziwy hit sezonu.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze fryzury na wesele?

Najważniejsze jest, aby dopasować fryzurę do długości włosów. Zbyt krótkie nie dadzą się upiąć w koka. Można pomyśleć o pozostawieniu włosów rozpuszczonych. Tak samo jest z włosami bardzo długimi – upięte fryzury mogą wydawać się bardzo duże. W takim przypadku o wiele lepiej jest zdecydować się na włosy rozpuszczone, loki oraz fale. Bardzo ważne jest, aby odpowiednio wcześniej wykonać koloryzację. W końcu odrostów nie praktycznie żadne uczesanie. To bardzo istotne kwestie. Można również pokusić się o wykonanie zabiegu poprawiającego kondycję włosów. W takim przypadku należy skonsultować się z fryzjerem lub stylistą.

Czy fryzura na wesele można wykonać samemu?

Oczywiście, że tak. Wystarczy poszukać w Internecie uczesania krok po kroku. Nie da się zaprzeczyć, że są to przepiękne upięcia. Na kolejnych grafikach czy na filmiku pokazane jest, jak wykonać fryzurę. Kilka minut i gotowe. Z pewnością warto jest zastanowić się nad taką ewentualnością. Poniżej kilka ciekawych propozycji.

https://www.youtube.com/watch?v=PUAbXrC-a4A

 

Jak sprawić, aby fryzura była trwała?

Jeśli fryzura będzie wykonywana przez fryzjerkę czy stylistę to z pewnością zadbają o to, aby fryzura była trwała i nie zepsuła się podczas przyjęcia. Zupełnie inaczej jest, jeśli fryzurę wykonujemy sami. W takim przypadku należy pamiętać o utrwaleniu fryzury odpowiednim preparatem. Może to być lakier do włosów lub pianka.

Galeria najmodniejszych uczesań

Poniżej galeria najmodniejszych uczesań.

[smart-grid row_height=”250″]

[/smart-grid]

Źródło: http://www.makeupslubny.pl/fryzury/

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*