Dekoracje ślubne Inspiracje ślubne Pomysł na ślub

Gold and rose, czyli sposób na romantyczny ślub

Romantyczny ślub – to jeden z najpiękniejszych motywów weselnych. Takie przyjęcie z pewnością będzie niezwykle eleganckie. Klimat wybranego motywu najlepiej odda kolor różowy połączony z złotem. Panna Młoda w różowej sukni ślubnej, z białym lub złotym bukietem. Okazuje się, że ślub zamienia się w prawdziwą bajkę. Panna Młoda może poczuć się jak prawdziwa księżniczka na balu swojego życia. Z pewnością obowiązkowym elementem dekoracyjnym są bukiety z kwiatów, które znajdują się w przepięknych wazonach. Fantastycznym dopełnieniem motywu będą świece. W końcu nic lepiej nie oddaje klimatu romantyczności jak świecące się kolorowe świecidełka. Motyw gold and rose z pewnością sprawi, że twoje wesele będzie nie zapomniane.

Romantyczność i elegancja

Nie da się zaprzeczyć, że wesele gold and rose będzie bardzo eleganckie. Organizacja takiego przyjęcia możliwa będzie wyłącznie w restauracjach. Nie da się zaprzeczyć, że motyw ten z pewnością nie będzie pasował do wiejskich wesel odbywających się w remizie. Takie połączenie byłoby po prostu karykaturalne. Natomiast taki motyw można wybrać przy organizacji przyjęcia w eleganckiej restauracji czy domu weselnym. Okazuje się, że znalezienie odpowiedniego miejsca może być niezwykle trudne.

Para Młoda

Bardzo ważne jest, aby Para Młoda wybrała odpowiednie stroje. Panna Młoda może zdecydować się na suknię w odcieniu różu. Z pewnością będzie idealnie pasować do wybranego motywu. Najlepiej jeśli bukiet będzie w kolorze białym. Pan Młody powinien zastanowić się nad wyborem smokingu lub fraku. Z pewnością będzie prezentował się niezwykle elegancko. Oczywiście powinien założyć różową lub złotą muszkę.

Elementy dekoracyjne

Wśród najważniejszych elementów dekoracyjnych należy wyróżnić obrusy oraz odpowiednią zastawę. Same obrusy mogą mieć kolor biały. Warto jest rozłożyć bieżniki, które będą złote lub różowe. Kolejnym ciekawym rozwiązaniem jest wybór różowych obrusów i złotych bieżników lub odwrotnie. Jednym z najważniejszych elementów dekoracyjnych są kwiaty. Niewielkie bukiety powinny znajdować się na każdym stoliku. Najlepiej, jeśli będą umieszczone w wysokich wazonach. Z pewnością efekt będzie niesamowity. Oczywiście warto jest również pomyśleć o zakupie świeczników. Świetnym rozwiązaniem będzie również wybór okrągłych stolików, które będą odpowiednio ustawione.

Samochód do ślubu

Wybierając motyw gold and rose Para Młoda powinna zastanowić się nad wyborem odpowiedniego auta.  Z pewnością należy odrzucić samochody nowoczesne czy sportowe. Najlepszym rozwiązaniem okaże się wybór aut retro. Alternatywą może być udanie się do ślubu bryczką konną.

 

[smart-grid row_height=”300″]

[/smart-grid]

 

Zdjęcia: Etsy.com

Zdjęcia: Pinterest.com

Zdjęcia: Etsy.com

Zdjęcia: Pixabay.com

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*