tort weselny ozdobiony kwiatami
Inspiracje ślubne Pomysł na ślub Przygotowania do ślubu

Jaki będzie Wasz tort weselny?

Tort weselny bez wątpienia jest najważniejszym słodkim elementem na całym weselnym przyjęciu, co do tego nie mamy najmniejszych nawet wątpliwości. Jeszcze do niedawna w zdecydowanej większości przypadków weselne wypieki w naszym kraju wyglądały podobnie, dziś jednak istnieje całe mnóstwo możliwości w tym zakresie. Na co Wy się zdecydujecie?

Ozdobiony kwiatami

Jest bardzo uniwersalny, sprawdzi się w przypadku przeróżnych klimatów weselnych. Bardzo dostojny, nieco romantyczny, lecz i z rustykalnym zacięciem. Wygląda i smakuje obłędnie!

[smart-grid row_height=”450″]

[/smart-grid]

Metaliczny

Bardzo szykowny, dlatego świetnie prezentował się będzie chociażby na przyjęciu weselnym w stylu glamour. Jego elegancja zachwyca weselników. A co Wy o nim sądzicie?

[smart-grid row_height=”450″]

[/smart-grid]

Minimalistyczny

Pozbawiony właściwie ozdób, bardzo szykowny i elegancki, niezwykle dostojny. Na jakiego typu weselach sprawdza się on najlepiej? Choćby na industrialnych. Jak Wam się podoba?

[smart-grid row_height=”350″]

[/smart-grid]

 

Zdjęcia: Pinterest.com

Zdjęcia: Pixabay.com

2 komentarze

  1. Naszt tort zrobił Catering Arts, był najsmaczneijszy na swiecie

  2. Sala Venge na szczescie zadbala o tort i jedzenie.Nie musielismy sie juz tym martwic, wiecej czasu na szukanie sukienki, przymiarki i ogarniecie noclegow i podrozy poslubnej!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*