Jesienny ślub
Dekoracje ślubne Inspiracje ślubne Przygotowania do ślubu

Jesienny ślub i przyjęcie weselne w najlepszym stylu!

Zawitała jesień, a wraz z nią kolorowe liście, niższe niż wcześniej temperatury oraz krótsze dni. Okazuje się jednak, że wiele par właśnie tę porę roku wybiera sobie na ślub. Trzeba przyznać, że to bardzo dobra opcja, jeśli trafi się na słoneczny dzień z polska złotą jesienią w roli głównej, będzie przepięknie. Dlatego chcemy Wam dziś przedstawić ciekawe motywy przewodnie na ten czas czyli jesienny ślub!

Dynia na jesienny ślub

Pomarańczowa dnia nieodłącznie kojarzy się z porą jesienną, a także ze zbliżającym się coraz większymi krokami świętem Halloween. Czy warto sprawić, by to właśnie ona sta a się głównym elementem ślubno-weselnych dekoracji i ozdób? Zdecydowanie tak!

[smart-grid row_height=”350″]

[/smart-grid]

Wrzosowy odcień fioletu

Wrzosy nieodłącznie kojarzą nam się z jesienną porą. Przepięknie wyglądają podczas uroczystości ślubnych i weselnych przyjęć, wprawiając wszystkich w jeszcze bardziej radosny nastrój!

[smart-grid row_height=”350″]

[/smart-grid]

Jabłka wszędzie!

Ten motyw przewodni to strzał w dziesiątkę! Nie jest drogo, jest natomiast kolorowo, pachnąco i pysznie!

[smart-grid row_height=”350″]

[/smart-grid]

Jesienne liście

Ich przepiękne barwy znakomicie ozdobią przestrzeń, jesteśmy o tym w stu procentach przekonani. To będzie cudowny ślub i wspaniałe przyjęcie!

[smart-grid row_height=”350″]

[/smart-grid]

Zdjęcia: Pinterest.com, Pixabay.com

2 komentarze

  1. Jesień daje bardzo duże pole do popisu jeśli chodzi o tworzenie dekoracji ślubnych 🙂 Szkoda, że wiele par nie docenia tej pięknej pory roku i większość ślubów odbywa się latem.

  2. Oh przepieknie, my tez bralismy slub jesienia, w dodatku zamowilismy catering (arts) ktory tak zadbal o przekaski i posilki by pasowaly do pory roku 🙂 bylo bajecznie 🙂

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*