karta menu
Dekoracje ślubne Inspiracje ślubne Porady ślubne

Karta menu – nasze propozycje

Poniżej prezentujemy kilka ciekawych propozycji kart menu. Z pewnością warto jest zastanowić się nad ich zakupem. Wyróżnić można dwa rozwiązania: karty menu dla każdego gościa lub jedna duża karta menu. Powinny znaleźć się w niej informacje o wszystkich podawanych daniach. Karta może zawierać wyłącznie nazwy dań lub dodatkowo informacje, z czego składają się poszczególne potrawy. Nie da się zaprzeczyć, że karty menu są mało popularnym rozwiązaniem. Większość par nie decyduje się na ich zakup. Z pewnością jest to nowy trend. Jednak bardzo szybko zyskuje na uznaniu. Warto jednak jest zastanowić się nad ich zakupem. Dzięki temu wszyscy goście będą mogli zapoznać się z menu już na początku przyjęcia. Tutaj należy dodać, że menu jest również fantastycznym rozwiązaniem jeśli narzeczeni decydują się na serwowanie dań kuchni zagranicznej – chińskiej czy śródziemnomorskiej. Wystarczy przy każdym z dań dopisać krótką informację na temat tego, z czego się składa, jak smakuje (czy jest ostra, łagodna).

Karta menu a zaproszenia, winietki

Świetnym rozwiązaniem okazuje się dopasowanie wzorów karty menu do wybranych wzorów zaproszeń czy winietek. Dzięki temu wszystkie elementy będą do siebie fantastycznie pasować. Oczywiście jeśli narzeczeni decydują się na wybór wesela tematycznego powinni podporządkować danemu motywowi wszystkie elementy – również wzór karty menu. Tutaj należy dodać, że karty menu mogą mieć różny kształt. Wyróżnić można również oryginalniejsze rozwiązania, np. mini książeczki lub duża karta menu w formie tablicy korkowej lub tablicy kredowej.

[smart-grid row_height=”250″]

[/smart-grid]

Karta drinków

Jeżeli narzeczeni decydują się na drink należy pamiętać o przygotowaniu karty serwowanych drinków. Tutaj przede wszystkim należy dowiedzieć się, że firma, która będzie zajmować się obsługą drink baru nie posiada własnych kart informacyjnych. Jeśli nie to należy samemu je zakupić. Wcześniej trzeba dopytać barmana jakie drinki są dostępne. Następnie można przygotować kilka małych kart, które będą położone na barze lub jedną dużą kartę, która będzie znajdować się przy barze w formie tablicy kredowej. Z pewnością każde rozwiązanie jest dobre.

[smart-grid row_height=”350″]

[/smart-grid]

Zdjęcia: Etsy.com

Zdjęcia: Pixabay.com

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*