kolorowe buty ślubne
Dekoracje ślubne Inspiracje ślubne Panna Młoda Przygotowania do ślubu

Kolorowe buty ślubne? Pewnie!

Minęły już bezpowrotnie te czasy, kiedy w zasadzie każda polska Panna Młoda miała na nogach białe buty w dniu swojego ślubu. Dzisiaj kobiety poszukują zupełnie innych, znacznie bardziej interesujących rozwiązań, które znakomicie wzbogacają stylizację i czynią ją niezwykle modną. Jakie obuwie warto więc na ten szczególny dzień przygotować? Sprawdź polecane przez nas kolorowe buty ślubne!

Złote buty ślubne

Złote buty kojarzą się jednoznacznie z luksusem, z wyjątkowymi okazjami, z elegancją. Nic więc dziwnego, że pojawiają się w ślubno-weselnych stylizacjach tak często!

[smart-grid row_height=”400″]

[/smart-grid]

Czerwone buty ślubne

Odrobina ślubnej ekstrawagancji jeszcze nikomu nie zaszkodziła, prawda? Czerwone obuwie może się okazać bardzo ciekawym uzupełnieniem ślubnej stylizacji!

[smart-grid row_height=”350″]

[/smart-grid]

Srebrne buty ślubne

Srebro to barwa ciesząca się coraz większym powodzeniem w ślubnym świecie. Dlatego i buty w tym kolorze to nie lada gratka!

[smart-grid row_height=”350″]

[/smart-grid]

Różowe buty ślubne

Róż…i już! Ten kolor bardzo często staje się barwą wiodącą uroczystości i przyjęcia. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, by włożyć różowe buty!

[smart-grid row_height=”450″]

[/smart-grid]

Niebieskie buty ślubne

Błękit…granat…odcienie niebieskiego to także bardzo ciekawy kolor, jeśli chodzi o ślubne obuwie dla Panny Młodej. Nie ma tu miejsca na nudę!

[smart-grid row_height=”350″]

[/smart-grid]

Zdjęcia: Pinterest.com, Pixabay.com

4 komentarze

  1. Mi kolorowe buty ślubne podobają się o wiele bardziej od tych białych 🙂 Szczególnie wpadły mi w oko złote i srebrne i takie z pewnością wybrałabym dla siebie <3

  2. Jak najbardziej jestem za kolorowymi butami ślubnymi! Zwłaszcza jeśli kobietka jest szalona i nie możne się powstrzymać od odrobiny „buntu” w tej całej bieli. Subtelne, bo często ukryte, ale odróżniające się i inne jak głosi reguła.

  3. Do białego to dużo kolorów pasuje, ciekawy pomysł z tymi butami innego koloru takie rozwiązanie niekonwencjonalne na pewno by się sprawdziło 🙂 Fajny wpis, czekam na kolejne!

  4. Ja na swoim ślubie miałam buty w kolorze przewodnim uroczystości – chabrowe 🙂 Nie żałuję, prezentowały się pięknie zarówno na żywo jak i na fotografiach!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*