Zimowy ślub
Inspiracje ślubne Pomysł na ślub Porady ślubne Przygotowania do ślubu

Jakie kolory przewodnie wybrać na zimowy ślub i wesele? 4 najmodniejsze propozycje

Trzeba przyznać, iż wesela zimowe cieszą się w naszym kraju zdecydowanie mniejszą popularnością niż te zawierane w miesiącach letnich. Przeważająca większość par pragnie ciepłego czerwcowego czy sierpniowego słońca, jednak istnieją także wielbiciele zimy, którzy nie wyobrażają się swojego najważniejszego w życiu dnia pośród scenerii innej niż ta grudniowa, styczniowa czy też lutowa. Największym powodzeniem cieszy się w tym przypadku okres okołoświąteczny – Boże Narodzenie i Sylwester to bowiem czas bardzo wesoły, czas spotkań rodzinnych, czas bycia razem. Warto wtedy zorganizować swój ślub i wesela (trzymając jednocześnie kciuki za piękną pogodę, z lekkim mrozem i skrzypiącym pod butami śniegiem). Jakie barwy przewodnie warto zastosować?

Czerwień z zielenią jako motywy na czas Bożego Narodzenia!

Zapewne każdemu z nas święta Bożego Narodzenia jednoznacznie kojarzą się z zielenią choinki oraz czerwienią bombek, kokardek na prezentach czy też zapachowych świeczek. Nie da się ukryć, iż te właśnie kolory cudownie wyglądają w otoczeniu śniegu, dlatego jak najbardziej warto wybrać właśnie je. Oczywiście mówimy tu zarówno o dekoracjach kościoła, jak i weselnej sali, stylizacje Pary Młodej również nie mogą być tych pięknych kolorów pozbawione. Bukiet Bohaterki Dnia także powinien być utrzymany w tych właśnie barwach – i będzie pięknie, zimowo, nastrojowo!

[smart-grid row_height=”350″]

[/smart-grid]

Złoto, wszędzie złoto!

Złoto to barwa wyjątkowa, niezwykle elegancka, kojarząca się z przepychem oraz luksusem. Jeśli chcecie, by właśnie tak wyglądało Wasze weselne przyjęcie, bez chwili wahania postawić właśnie na złotą barwę. Jeśli chodzi o dekoracje, pomalowane na złoto szyszki, gałązki i inne elementy będą zdobiły stoły w niezwykły sposób. Panna Młoda niech zaś włoży złote buty, skrzące się drobinki tej barwy na jej powiekach także będą prezentowały się wspaniale. Jej wybranek zaś może mieć pod szyją cudowną złotą muchę – by podkreślić styl glamour w tym wyjątkowym dniu! Jeśli Wasz ślub i wesele przypadną na około świąteczny czas, koniecznie wykorzystajcie także bombki! Ozdobiony złotymi drobinkami tort na pewno wszystkim gościom zasmakuje na tyle, że będą prosili o dokładkę! Ta ciepła barwa to must have zimowego ślubu i przyjęcia weselnego według profesjonalnych konsultantów!

[smart-grid row_height=”350″]

[/smart-grid]

W krainie srebrnej elegancji!

Zimą zdecydowanie warto postawić także na srebro, które przecież jest glamour, kojarzy nam się z mrozem, soplami lodu oraz skrzypiącym pod butami śniegiem. Niektórzy obawiają się, że jest to bartwa nazbyt zimna, by stała się wiodącą na ślubie i weselu – nic bardziej mylnego! Wystarczy tylko odpowiednio ją połączyć, byt wydobyć z niej wszystko to, co najlepsze., Na pewno będzie elegancko, stylowo, luksusowo!

[smart-grid row_height=”450″]

[/smart-grid]

Błękitna delikatność!

Wśród par biorących ślub w sezonie zimowym nie brakuje rzecz jasna także fanów błękitów. Tę piękną barwę można bowiem zaaranżować w niezwykły sposób, sprawiają tym samym, że wyczarujemy swego rodzaju Krainę Lodu. Zimowy ślub niczym z bajki cudownie będzie prezentował się zarówno na żywo, jak i na weselnych fotografiach. Zadbajcie o to, by na Waszym plenerze poślubnym nie zabrakło śniegu – zapowiada się cudowny album pełen genialnych fotografii!

[smart-grid row_height=”350″]

 [/smart-grid]

Zdjęcia: pinterest.com

Zdjęcie miniaturki: Pixabay.com

2 komentarze

  1. Ja to bym chyba wolała wesele w cieplejszych miesiącach, albo chociaż jesienią 😉

  2. Pięknie wyglądały te zdjęcia z niebieskich. Chyba taką tonację wybiorę na moje wesele 😉

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*