krótka suknia ślubna
Panna Młoda Suknie ślubne

Krótkie suknie ślubne – nowy trend?

Jeszcze do niedawna nikt nie wyobrażał sobie Panny Młodej inaczej jak w pięknej, długiej sukni ślubnej. Dzisiaj ten trend znacznie się zmienił. Coraz bardziej modne są krótkie suknie ślubne. Nie da się zaprzeczyć, że są niezwykle urokliwe. Fantastycznie podkreślają sylwetkę Panny Młodej.

Krótkie suknie ślubne tylko dla odważnych?

Nie da się zaprzeczyć, że na krótkie suknie ślubne decydują się wyłącznie najodważniejsze Panny Młode. Jednak to jeszcze mało popularne rozwiązanie. Na szczęście  ten trend się odwraca. O ile taka suknia podczas ślubu cywilnego to zjawisko bardzo popularne i normalne to w przypadku ślubu kościelnego jest zupełnie inaczej. Nadal królują długie suknie ślubne. Co w przypadku, gdy przyszła Panna Młoda bardzo chce wystąpić w krótkiej sukience, ale nie ma na tyle odwagi?  Wbrew pozorom jest na to pewien sposób.

Rodzaje krótkich sukien ślubnych

Krótkie suknie ślubne są niezwykle piękne i urocze. Niejako dodają dziewczęcości i lekkości Pannie Młodej. Wyróżnić można kilka rodzajów takich sukien.

 

  • Krótkie suknie ślubne z dłuższym tyłem.

[smart-grid row_height=”250″ style=”2″]

[/smart-grid]

 

  • Suknie ślubne mini.

[smart-grid row_height=”250″ style=”2″]

[/smart-grid]

 

  • Suknie ślubne midi.

[smart-grid row_height=”250″ style=”2″]

[/smart-grid]

Źródło zdjęć: http://www.suknieslubne.com.pl/krotkie-suknie-slubne/

Suknia ślubna z odpinanym dołem

Teraz wskazówka dla kobiet, którym bardzo podobają się krótkie suknie ślubne, ale nie mają odwagi ich kupić. Istnieje pewne rozwiązanie tego problemu. Chodzi o suknie ślubne z odpinanym dołem. Okazuje się, że to prawdziwe 2 w 1. Dodatkowo można śmiało powiedzieć, że w obu postaciach suknia ślubna prezentuje się bardzo wyjątkowo. To naprawdę świetne rozwiązanie. Szczególnie dla pań, które szanują tradycje i chcą stać przed ołtarzem w długiej sukni ślubnej. W czasie przyjęcia dół jest odpinany i gotowe. Panna Młoda ma krótką sukienkę. To również świetne rozwiązanie dla osób, które organizują pokaz rumby czy tanga jako pierwszy taniec. W takim przypadku dobrze jest, jeśli nogi Panny Młodej są widoczne. Tylko wtedy istnieje możliwość oglądania kroków, które są tak bardzo istotne w tańcu.

Dodatki do krótkich sukien ślubnych

Tutaj przede wszystkim należy powiedzieć o butach. W końcu będą widoczne. Warto jest zadbać o to, aby były dopełnieniem całej stylizacji. Nie da się zaprzeczyć, że najlepiej będą pasowały szpilki. Ponadto warto jest zastanowić się nad kolorem. cale nie musi być to biel czy  ecru. Można pokusić się o bardziej oryginalne rozwiązanie. Świetnym pomysłem będzie założenie butów w kolorze czerwonym, różowym czy żółtym. Na pewno będą wyróżniać się na tle całej stylizacji. Należy również zastanowić się nad wyborem odpowiedniej fryzury. Najlepiej, jeśli włosy będą upięte. Mogą to być warkocze lub koki. Dopełnieniem stylizacji powinna być odpowiednia biżuteria. Oczywiście nie należy też przesadzać. Jeśli gorset jest bogato zdobiony to można zrezygnować z zakładania naszyjnika, a wybrać wyłącznie kolczyki oraz bransoletkę.

 

Źródło zdjęć: http://www.suknieslubne.com.pl/krotkie-suknie-slubne/

pixabay.com – miniaturka artykułu

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*