Jazz Na Wesele
Inspiracje ślubne Przygotowania do ślubu

La la land z happy endem

Szukasz niebanalnej, eleganckiej muzyki na swoje wesele? Mamy dla Ciebie ciekawą propozycję – http://www.jazznawesele.pl zapewni ciekawą oprawę ślubnego przyjęcia, a największe hity zabrzmią w wyjątkowy sposób.

Światowe hity w jazzowym brzmieniu

Jazz to gatunek muzyki, który na nowo przeżywa swoją młodość. Z pewnością przyczynił się do tego oscarowy musical z Emmą Stone i Rayan’em Gosling’em „La la land”, w którym miłość do kina i jazzu okazała się silniejsze, niż uczucie tej pięknej pary.
Na szczęście u Was jest inaczej – Wasz związek ma szczęśliwy finał w postaci ślubnego kobierca, a jazz może towarzyszyć Wam w tym najważniejszym dniu życia, jako ukoronowanie szczęścia i dobrego smaku.
Naszym zdaniem, jazz to muzyka, która najlepiej podkreśli wyjątkowość tego wydarzenia. Jeżeli zaprosisz do siebie zespół jazznawesele.pl, całość zabrzmi wykonaniami godnymi nagród Grammy, największych światowych szlagierów.

Jazz Na Wesele

Wzruszająca elegancja

Jazz na wesele to doskonała propozycja dla wszystkich młodych par i ich najbliższych, którym zależy na eleganckim przyjęciu, a muzyka ma być jego tanecznym i wzruszającym dopełnieniem. Jeżeli disco polo, również modne na weselach, nie jest Waszym ulubionym gatunkiem muzycznym – jazz doskonale zastąpi ograne na dziesiątkach wesel hity Zenka Martyniuka.
Być może to właśnie Valerie Amy Winhouse lub Imagine Johna Lennona jest idealnym kawałkiem dla pierwszego tańca młodej pary? Jeżeli zdecydujecie się, aby na Waszym weselu zagrał zespół jazzowy oczywiście nie zabraknie ponadczasowych szlagierów Ray’a Charles’a, Steve’go Wonder’a, czy Vana Morrison’a.

Bo robią to, co kochają

Zespół grający jazz na weselu to posiadacze certyfikatu Wesele Marzeń Gazety Wrocławskiej. Grupę tworzy zgrana paczka, od lat grających wspólnie muzyków: piękna wokalistka o unikalnej barwie głosu oraz czterech utalentowanych, eleganckich dżentelmenów, grających na gitarze jazzowej, gitarze basowej, perkusji i instrumentach klawiszowych. Do zespołu na Wasze życzenie dołączą także: pięknie brzmiący saksofon i trąbka.
Jazzujący zespół na weselu może być idealnym wyborem dla mieszkańców Wrocławia i okolic – tutaj na co dzień ekipa tworzy i gra, czyli „robimy to co kochamy”- jak można przeczytać na ich stronie. Na szczęście jazznawesele.pl nie odmawia szczęśliwie zakochanym i gra w całym kraju, w którym ma sprawdzonych i zaprzyjaźnionych jazzmanów. Jazznawesele.pl zaprasza do wspólnej zabawy na najwyższym światowym poziomie!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*