najdroższe śluby w polsce
Pomysł na ślub Recenzje

Najdroższe śluby w Polsce

Organizacja ślubu i wesela to bardzo poważne przedsięwzięcie. Wiąże się z naprawdę dużymi kosztami. Średnio za wesele na 100 osób w Polsce trzeba zapłacić kilkadziesiąt tysięcy. Oczywiście na łączny koszt składa się wiele elementów. Zaczynając od zakupu sukni ślubnej czy garnituru, a kończąc na wszelkich elementach dekoracyjnych na sali weselnej. Wiele par marzy o organizacji wesela „z pompą”. W pewnym momencie przestają być ważne ceny. W końcu ślub bierze się raz w życiu. To jedyna taka okazja, nie powinno się oszczędzać. Oczywiście wyróżnić można również pary, które mają bardzo ograniczony budżet. Mimo to – rezygnując z niektórych rzeczy, np. sukni od znanego projektanta mody, organizują ślub marzeń. Poniżej zaprezentujemy listę kilku najdroższych ślubów w Polsce.

250000 złotych – ślub Mariny Łuczenko i Wojtka Szczęsnego

Para zdecydowała się na organizację ślubu w niewielkim miasteczku znajdującym się niedaleko Aten. Oczywiście narzeczeni zapłacili za przelot gości, nocleg w hotelu Westin. Sporym wydatkiem był również zakup sukni ślubnej czy garnituru. Nie da się zaprzeczyć, że z pewnością dużym kosztem było również honorarium dla Jamesa Arthura – piosenkarza, który wystąpił na weselu. Marina i Wojtek wydali około 250000 złotych na organizację przyjęcia.

[smart-grid row_height=”250″]

[/smart-grid]

Zdjęcia: Fakt.pl

300000 złotych – ślub Anny Stachurskiej i Roberta Lewandowskiego

Wesele odbyło się w Dworze Złotopolska Dolina niedaleko Warszawy. Na uroczystość zostało zaproszonych około 300 osób. Para prawdopodobnie zdecydowała się na wersję all inclusive i zapłaciła 200 złotych od osoby. Ania miała na sobie przepięknego sukienkę zaprojektowaną przez Macieja Zienia. Para na swój ślub wydawała około 300000 złotych.

[smart-grid row_height=”250″]

[/smart-grid]

Zdjęcia: Pudelek.pl

4000000 złotych – śluby Joanny Krupy i Romaina Zago

Ślub odbył się w Kalifornii. Przyjęcie odbyło się w luksusowym hotelu. Sama suknia Joanny kosztowało ponad 100000 złotych! Łącznie ślub kosztował około 4 milionów złotych.

[smart-grid row_height=”250″]

[/smart-grid]

Zdjęcia: Fakt.pl

200000 złotych – ślub Kasi Zielińskiej i Wojciecha Domańskiego

Katarzyna Zielińska również postanowiła nie oszczędzać na własnym ślubie. Przyjęcie weselne odbyło się w Arkadach Kubickiego. Natomiast suknia została zaprojektowana przez Gosię Baczyńską. Samo wynajęcie sali weselnej kosztowało około 20000 złotych. Natomiast catering  to wydatek rzędu 40000 złotych. Para wynajęła również pokoje dla najbliższej rodziny.  Organizacja ślubu oraz wesela kosztowała około 200000 złotych.

[smart-grid row_height=”250″]

[/smart-grid]

Zdjęcia: Fakt.pl

500000 złotych – ślub Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner

Czwarty ślub Michała Wiśniewskiego zorganizowany był z wielkim rozmachem. Para prawdopodobnie wydała pół miliona złotych. Uroczystość odbyła się na Mazurach. Suknię Dominiki zaprojektowała Marta Grycan.

[smart-grid row_height=”300″]

[/smart-grid]

Zdjęcia: Polki.pl

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*