Spodnie dla Panny Młodej
Panna Młoda Porady ślubne Przygotowania do ślubu Suknie ślubne

Nie tylko sukienka się liczy, czyli Panna Młoda w spodniach!

Spodnie dla Panny Młodej?

Oczywiście zdajemy sobie doskonale sprawę z faktu, iż nie jest to rozwiązanie popularne (przynajmniej w naszym kraju). Jednak są kobiety, które zamiast sukienki (czy nawet zestawu składającego się ze spódnicy i dopasowanej do niej góry) pragną włożyć…spodnie lub kombinezon ze spodniami. Tak, przecież niektóre panie po prostu zdecydowanie lepiej się w owej części garderoby czują, a nie chcą w dniu własnego ślubu być przebrane, na siłę decydując się na sukienkę, czyli klasykę. Trzeba przyznać, że projektanci mają im całkiem psoto do zaoferowania!

Białe zestawy ze spodniami także wyglądają fantastycznie!

Zdecydowanie tak! Gdy tylko obejrzy się inspiracje ślubne ze spodniami w roli głównej, można dostrzec, że biały kombinezon czy garnitur prezentuje się bardzo stylowo i elegancko. Wbrew pozorom nie mamy tu do czynienia jedynie z minimalizmem, niektóre propozycje są znacznie bardziej bogate. Jest w czym wybierać!

 

[smart-grid row_height=”350″]

[/smart-grid]

Szerokie, wąskie, minimalistyczne, bogato zdobione…

Bardzo często spodnie ślubne są tak szerokie, że swym wyglądem przypominają spódnice. Niektóre Panny Młode wola jednak wybrać typowe cygaretki, aby podkreślić smukłość swoich nóg. Oczywiście zawsze są to modele uszyte z materiałów najwyższej jakości, pięknie się układają na sylwetce. W większości przypadków Panny Młode wybierają biel, żeby zachowa tradycyjny kolor ślubnej garderoby. Czy zatem trzeba koniecznie iść do ślubu w sukience, gdy się za tym elementem garderoby nie przepada? Zdecydowanie nie!

[smart-grid row_height=”500″]

 

[/smart-grid]

 

Zdjęcia: pinterest.com

Zdjęcie miniaturki: Pixabay.com

 

One Comment

  1. O jej, wpis ciekawy, nawet nie widziałam, że ktoś się decyduje na spodnie. Nie wiem jakoś mnie to nie przekonuje. Ale wiadomo, że co kto lubi. Pozdrawiam serdecznie.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*