wesele w stylu pin up
Inspiracje ślubne Pomysł na ślub Przygotowania do ślubu

Niech będzie kolorowo, wesoło, radośnie! Wesele w stylu pin up

Jeśli macie ochotę na to, by Wasza stylizacja ślubna i weselna miała w sobie całą masę radości i pozytywnej atmosfery oraz lubicie to, co było kiedyś, z całą pewnością powinniście postawić na pin up. Ten trend pełen jest różnorodności, kolorów i uśmiechu!

Stylizacja Panny Młodej

Panna Młoda w stylu pin up może mieć na sobie jak najbardziej białą sukienkę (raczej nie suknię, bo jest ona zwykle krótka), ale wcale nie musi. Może także zastosować dodatki i akcesoria w kontrastowych barwach. Koloru nie zabraknie, to pewne!

[smart-grid row_height=”350″]

[/smart-grid]

Przyjęcie weselne w stylu pin up

Warto byłoby na pewno włączyć mnóstwo koloru i mnóstwo smakołyków do weselnego przyjęcia. Jesteśmy przekonani, że wszyscy goście będą szczerze zachwyceni!

[smart-grid row_height=”350″]

[/smart-grid]

Sesja zdjęciowa

Na pewno będziecie mieli znakomitą sesję zdjęciową w strojach z epoki. Róbcie fotografie na tle zabytkowego auta albo też w barze z hamburgerami!

[smart-grid row_height=”350″]

[/smart-grid]

Zdjęcia: Pinterest.com, Pixabay.com

 

3 komentarze

  1. Nawet nie zdawałam sobie sprawy, że sukienka w stylu pin -up z sosimply świetnie nadawałaby się jako kreacja weselna. Odpowiednie dodatki stworzą niepowtarzalną stylizację, którą wszyscy będą wspominać na zawsze :))

  2. Bardzo fajne i kreatywne pomysły! Szczególnie kiedy widzę pana młodego w czerwonych trampkach 🙂 Jakie atrakcje można by zorganizować gościom na wesele w stylu pin up?

  3. My zamówiliśmy na wesele w podobnym stylu Catering Arts, mega się sprawdził !

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*