Panna Młoda Suknie ślubne

Nowy trend – kombinezon ślubny

Panna Młoda w długiej, białej sukni – klasyka. Wiele kobiet decyduje się na takie rozwiązanie. Nie da się zaprzeczyć, że suknie ślubne prezentują się niezwykle pięknych. Wyróżnić można wiele wzorów i fasonów. Ostatnio w kolekcjach ślubnych pojawiły się kombinezony. To nowy trend. Niewiele kobiet decyduje się na takie rozwiązanie. Nie da się zaprzeczyć, że ceny kombinezonów są podobne do cen sukien ślubnych. Kombinezony z pewnością przypadną do gustu kobietom odważnym, niezależnym, ceniącym własny styl. 

Nowa moda

Nie da się zaprzeczyć, że wprowadzenie kombinezonów do kolekcji ślubnych to bardzo odważny krok. Z pewnością jest to duże urozmaicenie. Oczywiście należy pamiętać o tym, że kobiety rzadko kiedy decydują się na takie rozwiązanie. Z pewnością przyczynia się do tego fakt, że kombinezony dość niedawno pojawiły się w kolekcjach. Z pewnością minie dużo czasu, zanim na stałe zagoszczą w salonach mody ślubnej. Być może jest to wyłącznie chwilowy trend. Niemniej jednak warto jest zastanowić się nad założeniem kombinezonu.

Rodzaje kombinezonów

Wyróżnić można kilka rodzajów kombinezonów. Tutaj przede wszystkim należy rozróżnić kombinezony długie od kombinezonów krótkich. Ponadto kombinezon może być na ramiączka, mieć długie rękawy lub odkryte ramiona. Należy również zastanowić się nad wyborem koloru. Najczęściej Panny Młode decydują się na strój w kolorze białym lub kremowym. Bardzo ważne jest, aby wybrany kombinezon był elegancki. Nie da się zaprzeczyć, że model z odkrytymi ramionami oraz krótkimi nogawkami nie do końca będzie pasował Pannie Młodej. Z pewnością lepiej jest zdecydować się na wzór z rękawami lub odkrytą górą, ale długimi nogawkami.

Dodatki do kombinezonu

Decydując się na założenie kombinezonu należy pamiętać o dobraniu odpowiednich dodatków. Tutaj przede wszystkim należy wskazać wybór odpowiedniego nakrycia głowy. Nie da się zaprzeczyć, że do kombinezonu nie będzie pasował welon. O wiele lepszym rozwiązaniem okaże się założenie toczka czy kapelusza. Bardzo ważne jest dobranie odpowiednich butów. W końcu będzie je widać spod kombinezonu. Z pewnością fantastycznie będą pasować szpilki. Oczywiście można również zastanowić się nad założeniem balerin.

[smart-grid row_height=”200″]

[/smart-grid]

Zdjęcie miniaturki: www.zalando.pl

Zdjęcie miniaturki: Pixabay.com

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*