podziękowania dla rodziców
Inspiracje ślubne Porady ślubne

Podziękowania dla rodziców

Wyjątkowym momentem na przyjęciu weselnym jest czas podziękowań dla rodziców. Często narzeczeni zastanawiają się nad tym, w jaki sposób podziękować rodzicom. Dobór odpowiednich słów jest niezwykle trudny. Poniżej kilka pięknych podziękowań dla rodziców.

 

Kochani Rodzice! Z głębi serca dziękujemy Wam za wszystkie dni, które wspólnie przeżyliśmy… Jesteśmy wdzięczni za każdą pogodną chwilę… Za każdy uśmiech, miłość, dobrą radę… W ciągu tych wszystkich lat, wychowując nas, staliście się być naszymi najlepszymi przyjaciółmi na których zawsze można polegać, którzy zawsze służą wsparciem. Dziękujemy!!!

 

Z tego miejsca pragniemy przekazać pełne miłości podziękowania naszym Kochanym Rodzicom. Dziękujemy za trud wychowania, za miłość i uśmiech, za pogodne dni pełne radości i szczęścia, za to, że mogliśmy liczyć na Waszą pomoc i wsparcie w każdej chwili naszego życia. Pragniemy Wam również podziękować za pomoc w przygotowaniach do naszego ślubu oraz zabawy weselnej. To dzięki Wam dzisiejszego wieczoru mogliśmy się tutaj wszyscy spotkać…

 

Kochani Rodzice! U progu wspólnego życia we dwoje, chcielibyśmy w szczególny sposób zwrócić się właśnie do Was. Przepełnia nas bowiem uczucie ogromnej radości i wdzięczności.Byliście z nami od samego początku. Wzrastaliśmy na Waszych oczach, Przy Was stawialiśmy pierwsze kroki, oraz wypowiadaliśmy pierwsze słowa. Pokonując często wiele trudności, opiekowaliście się nami, wychowywaliście, by w końcu wprowadzić nas w dorosłe życie.Dziś zakładamy rodzinę i już niedługo sami będziemy rodzicami. Wtedy pewnie jeszcze bardziej uświadomimy sobie jak wiele dobra dla nas uczyniliście. Nie raz jeszcze zapewne skorzystamy z Waszej rady i doświadczenia życiowego. Mamy też nadzieję, że sprawimy Wam jeszcze dużo radości i będziemy dla Was pociechą.

 

Nadszedł dla nas bardzo ważny i szczególny dzień oraz doskonała okazją by powiedzieć Wam dziękuję – za życie które nam daliście, wiemy że było by ono pozbawione sensu gdybyście nie obdarowali nas szczęściem dziękujemy za przykład dawany całym swoim życiem to właśnie z waszą pomocą zrozumieliśmy, że kochać to znaczy również wybaczać i mieć nadzieję – za ciepło miłość i oparcie które wciąż nam dajecie tak mało chcąc w zamian – za ludzką dobroć mądrość i tolerancję, której nas uczyliście – za kulturę takt i delikatność, która nas otaczacie każdego dnia – z całego serca dziękujemy za wszystkie lata rodzicielskiej miłości – a przede wszystkim za to, że jesteście i dzięki temu jakaś część nas może ciągle czuć się radosnymi dziećmi bardzo was kochamy

 

Drodzy  Rodzice. Dziękujemy Wam za to, że jesteście przy nas w słoneczne i deszczowe dni, że jesteście blisko … Dziękujemy za Wasze wartościowe rady przez te wszystkie lata. Za to, że wiecie kiedy poprzeć nas, kiedy odwieść od złego, a kiedy pobudzić do działania we właściwym kierunku … Dziękujemy za czułość, opiekę i zrozumienie, za ciepło, miłość i oparcie. Za ludzką dobroć, mądrość i tolerancję, której nas uczyliście… Przy Was zawsze czujemy się szczęśliwi, wyjątkowi i kochani… Dziękujemy, że to właśnie z Wami i dzięki Wam możemy wspólnie dzielić szczęście w tej wyjątkowej chwili radości…. Z całego serca dziękujemy …

 

Kochani  Rodzice. Dziękujemy Wam z całego serca za miłość, którą nas darzycie i dzięki której my potrafimy tak mocno kochać. Dziękujemy Wam za Wasze cudowne serce, wychowanie nas na takich ludzi, jakimi dziś jesteśmy. Dziękujemy Wam za uśmiech na twarzy, otarcie pierwszej i setnej łzy, zrozumienia kiedy byliśmy nieznośni. Dziękujemy Wam za wprowadzenie nas w dorosłe życie, możliwość kształcenia się. Dziękujemy Wam za to, że jesteście naszymi rodzicami, a my dumnie możemy powiedzieć, że jesteśmy dziećmi najcudowniejszych rodziców na świecie Kochamy Was bardzo.

 

Kochani Rodzice! Zdrowia, sił i codziennej radości wraz ze słowami największej wdzięczności, za wszystkie lata trudy i starania składamy Wam dzisiaj podziękowania. Dziękujemy za trud włożony w nasze wychowanie, za to że znosiliście to czego nie sposób było znieść, że robiliście coś z niczego, że dawaliście mając puste kieszenie, że wybaczaliście choć nie było łatwo, że kochaliście gdy kochać się nie dało. Dziękujemy Wam za wysiłek jaki włożyliście w dzisiejszy dzień, aby był najpiękniejszym dniem w naszym życiu. Dziękujemy, że jesteście! Dziękujemy, że my jesteśmy.

 

Dla  Mamy. To Ty wycierałaś moje łzy gdy nie udał się pierwszy krok. Byłaś przy mnie zawsze gdy w życie wkradał się mrok. Ty przytulałaś gdy świat okazywał się zły. Ty tłumaczyłaś jak kochać i pięknie żyć. Wiem jak ciężko pracowałaś na nasze szczęście, dlatego dziś niosę Tobie kwiaty w podzięce. Dziękuje Ci za uśmiech, zrozumienie i zwyczajne sprawy, dziękuje za radość i dni zabawy, a także za Twoje szlachetne serce, w którym rodzina zawsze ma pierwsze miejsce. Za wszystkie Twoje starania składam Tobie Mamusiu serdeczne podziękowania. W szczególności zaś dziękuje za to, ze byłaś mi i ,,mamą” i ,,tatą” Zastąpiłaś w moim życiu kogoś, kto dla dziecka jest bardzo ważną osobą! Przyjmij moje wyrazy wdzięczności: szczęścia, zdrowia oraz wszelkiej pomyślności. Obiecuje ze będziemy żyć w miłości i zgodzie, ze będziemy dobrzy i wyrozumiali dla siebie na co dzień. Nowi ludzie – Dotąd dwoje, lecz jeszcze nie jedno Odtąd jedno, chociaż nadal dwoje.

 

Dziękuję Ci Tato. Za twoja opiekę. Za silne ramie w chwilach zwątpienia. Za ojcowską miłość, która pozwala mi pamiętać o tym, jaki jesteś wspaniały.

Zdjęcia miniatury wpisu: pixabay.com

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*