Atrakcje weselne Inspiracje ślubne Pomysł na ślub

Pokaz artystyczny na przyjęciu weselnym

Narzeczeni często mają duży problem z doborem atrakcji na przyjęciu weselnym. W końcu możliwości jest bardzo dużo. Jednym z najlepszych rozwiązań okazuje się organizacja pokazu artystycznego. Wystąpić mogą aniołki na szczudłach, klauni, komicy, iluzjoniści. Każde rozwiązanie jest dobre. Przed dokonaniem ostatecznej decyzji należy dobrze się zastanowić. Warto jest również zwrócić uwagę na fakt, czy na wybranej sali weselnej istnieje możliwość organizacji takiego przedstawienia. Może okazać się, że na sali nie ma odpowiednich warunków technicznych. Jeśli ślub odbywa się w lato to można pokusić się o organizację wybranej atrakcji przed salą weselną. To z pewnością fantastyczna alternatywa dla atrakcji organizowanych wewnątrz sali. Poniżej dokładnie przybliżymy poszczególne atrakcje.

Aniołki na szczudłach

To z pewnością fantastyczna atrakcja. Aniołki na szczudłach mogą czekać na Parę Młodą przed kościołem lub pojawić się dopiero na przyjęciu weselnym. Zazwyczaj poza przedstawieniem również rozdają cukierki, sypią płatkami kwiatów oraz pozują do zdjęć razem z Nowożeńcami i gośćmi. To z pewnością fantastyczna atrakcja. Przedstawienie dwugodzinne kosztuje około 1000 złoty.

[smart-grid row_height=”250″]

[/smart-grid]

Zdjęcia: www.aniolynaszczudlach.com

Klauni/ komicy

Klauni to świetna atrakcja nie tylko dzieci, ale również dorosłych. Zajmują się organizacją zabawy tanecznej, mogą puszczać bańki mydlane, malować buzie dzieci, pokazywać magiczne sztuczki, wykonywać z balonów różne przedmioty. Klauni najczęściej pełnią rolę animatorów zabaw. Pokaz klauna kosztuje około 500 złoty.

[smart-grid row_height=”250″]

[/smart-grid]

Zdjęcia: www.aniolynaszczudlach.com

Pokaz iluzjonisty

Odrobina magii na weselu? Z pewnością to fantastyczne rozwiązanie. Wystarczy podjąć współpracę z iluzjonistą. Podczas występu na przyjęciu weselnym pokazane zostaną sztuczki. Iluzjonista może poprosić o udział w pokazie również gości oraz Parę Młodą. Z pewnością warto jest zastanowić się nad takim rozwiązaniem. Należy zwrócić uwagę na jeszcze jedną kwestię. Do wykonania pokazu może być potrzebny mikrofon czy statyw na mikrofon, odpowiednie oświetlenie. Cena pokazu iluzjonisty to około 1000 złoty.

[smart-grid row_height=”250″]

[/smart-grid]

Zdjęcia: aleksanderdumala.pl

Zdjęcie miniaturki: Pixabay.com

One Comment

  1. pokazy iluzjonistyczne na pewno są nie małą atrakcją ale trzeba pamiętać, że nie zawsze są na to warunki oraz uzgodnić oczekiwania 🙂

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*