rzeźby lodowe
Atrakcje weselne Inspiracje ślubne Porady ślubne

Pokaz rzeźb lodowych na Twoim weselu

Zastanawiasz się nad wyborem oryginalnych, nietuzinkowych dekoracji sali weselnej? Z pewnością przypadną Ci to gustu rzeźby lodowe. W ostatnim czasie stają się coraz bardziej popularne. Przede wszystkim dlatego, że niezwykle pięknie się prezentują. Taki pokaz z pewnością będzie stanowił niezwykłą atrakcję.

Niezwykłe dekoracje

Nie da się zaprzeczyć, że rzeźby z lodu prezentują się fantastycznie. Z pewnością będą stanowić fantastyczne dekoracje. To ciekawa alternatywa dla stroików z kwiatów czy sztucznych ozdób. Niestety koszt zakupu takich dekoracji jest dość duży. Niektóre rzeźby mogą kosztować ponad tysiąc złoty. Oczywiście mowa u o największych i najbardziej okazałych lodowych dziełach. Mniejsze rzeźby kosztują mniej. Należy poruszyć jeszcze jedną kwestię. Rzeźby lodowe mogą mieć różne kształty – serca, łabędzie, gołębie to tylko niektóre propozycje. Warto jest również zastanowić się nad wyborem bardziej funkcjonalnych rzeźb – koszyków na owoce czy kieliszków.

[smart-grid row_height=”250″]

[/smart-grid]

Zdjęcia: www.ostre-ciecie.pl

Nietopiący się lód?

Wiele osób ma duże wątpliwości przed podjęciem decyzji o zakupie takich ozdób. Przede wszystkim chodzi o to, że lód dość szybko się topi – szczególnie w lato. Tutaj warto jest zwrócić uwagę na fakt, że rzeźby wykonane są z specjalnego rodzaju lodu. Mogą topić się bardzo powoli, nawet przez dwa dni. Jest jeszcze jedna kwestia, na którą warto jest zwrócić uwagę. Do rzeźb dołączone są specjalne pojemniki, do których odprowadzana jest woda. Nie trzeba więc martwić się, że w momencie gdy rzeźba zacznie się roztapiać to wszystko dookoła będzie mokre. Wręcz przeciwnie. Rzeźby ustawione są na specjalnych podestach, które mają zapobiegać takim sytuacjom. Można więc śmiało stwierdzić, że rzeźby lodowe to fantastyczne dekoracje nawet w lato.

Pokaz rzeźbienia w lodzie

Pokaz rzeźbienia w lodzie to z pewnością fantastyczna atrakcja na przyjęciu weselnym. Zazwyczaj pokazom towarzyszą efekty specjalne – ogień, dym, efekty świetlne. Z pewnością jest to jeden z najlepszych pomysłów na atrakcje weselną. Jedyną wadą takiego rozwiązania jest stosunkowo wysoki koszt organizacji. Należy jednak pamiętać o tym, że efekt końcowy z pewnością będzie niesamowity, a wszyscy goście zaskoczeni takim rozwiązaniem.

[smart-grid row_height=”250″]

[/smart-grid]

Zdjęcia: www.ostre-ciecie.pl

Bar lodowy

Kolejną atrakcją lodową jest bar. Nie da się zaprzeczyć, że jest fantastyczne rozwiązanie, szczególnie w lato. Goście z pewnością będą chcieli spróbować drinka podanego w lodowym kieliszku. Bary lodowe to również dość oryginalne rozwiązanie. Z pewnością warto jest nad nim się zastanowić. Jedyną wadą baru lodowego jest jego cena. Należy poruszyć jeszcze jedną kwestie. Na sali weselnej należy wygospodarować miejsce, w którym będzie znajdował się bar lodowy. Zajmuje około 10 m2.

[smart-grid row_height=”250″]

[/smart-grid]

Zdjęcia: www.ostre-ciecie.pl

Zdjęcie miniaturki: Pixabay.com

One Comment

  1. Rzeźby lodowe to świetny element dekoracyjny ślubu 🙂 Chociaż na moim ich nie było, to miałam okazję uczestniczyć w warsztatach z ich tworzenia w firmy – super zabawa i świetny pomysł na wspólną integrację

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*