pokaz taneczny
Atrakcje weselne Inspiracje ślubne Pomysł na ślub

Pokaz taneczny na naszym weselu

Narzeczeni często prześcigają się w poszukiwaniu oryginalnych pomysłów na atrakcje weselne. Z pewnością jednym z najlepszych pomysłów jest organizacja pokazu tańca. Profesjonalni tancerze mogą zatańczyć w zasadzie każdy rodzaj tańca. Oczywiście przebieg występu należy odpowiednio wcześniej uzgodnić w szkole tańca. Istnieje jeszcze jedna możliwość. Zamiast zatrudniać profesjonalnych tancerzy można samemu wystąpić na przyjęciu weselnym. Jednak wcześniej należy wziąć lekcje w szkole tańca.

Pokaz taneczny profesjonalnych tancerzy

Pokaz taneczny przygotowany przez profesjonalistów to fantastyczna atrakcja. Wystarczy wybrać rodzaj tańca oraz uzgodnić, jaki będzie podkład muzyczny. Zazwyczaj występ trwa nie dłużej niż kilkanaście minut. Oczywiście może zostać przedłużony lub skrócony. Wszystko zależy od indywidualnych ustaleń pomiędzy Parą Młodą oraz tancerzami. Cena występu uzależniona jest od wielu czynników. Przede wszystkim chodzi o czas występu oraz wybraną choreografię. Droższe są bardziej skomplikowane pokazy, podczas których tancerze prezentują różne style taneczne. Ponadto można pokusić się o organizację pokazu tanecznego z elementami akrobatyki. Takie rozwiązanie z pewnością zaskoczy wszystkich gości, którzy z zaciekawieniem będą oglądać poczynania tancerzy.

Wyjątkowy pierwszy taniec

Często zdarza się tak, że Nowożeńcy sami przedstawiają wybrany rodzaj tańca. Oczywiście wcześniej powinni uczęszczać na lekcje tańca oraz ustalić z choreografem układ tanecznym. Tylko w takim przypadku można mieć pewność, że taniec się uda. Należy zwrócić uwagę na jeszcze jedną rzecz. W Internecie można znaleźć mnóstwo układów krok po kroku, gdzie tancerzy czy choreografowie tłumaczą, jak należy wykonywać poszczególne. Oczywiście można poćwiczyć również taki układ. Jednak w praktyce okazuje się to dość skomplikowane. Jeśli narzeczeni planują zaskoczyć gości oraz przygotować profesjonalny pokaz tańca to powinni wcześniej udać się do szkoły tańca. Należy pamiętać o tym, że lekcje tańca stanowią fantastyczne ćwiczenia przed ślubem.

[smart-grid row_height=”250″]

[/smart-grid]

Zdjęcia: taniec-silesia.pl

[smart-grid row_height=”250″]

[/smart-grid]

Zdjęciea: Pixabay.com

Zdjęcie miniaturki: Pixabay.com

2 komentarze

  1. Nie da się ukryć, że pokazy taneczne to całkiem coś nowego ;)) oczywiście my postawiliśmy na połączenie pokazu tanecznego z naszym pierwszym tańcem, inspiracje dali nam twojevent.com/attraction/pokazy-taneczne/ i razem z nami tańczyli! A może my z nimi ;))

  2. Nauka Tańca Trójmiasto

    Taniec na weselu z pewnością powinien być w wielkim stylu, dlatego zapraszamy do Szkoły Tańca SoSalsa stworzonej poprzez połączenie sił oraz pasji do tańca trójki utalentowanych tancerzy Klaudii Kopiec, Krzysztofa Himkowskiego oraz Krzysztofa Walkowiaka. Niech Was nie zwiedzie salsa w nazwie naszej szkoły. Promujemy salsę, ale nie zamykamy się na inne nurty taneczne. U Nas każdy znajdzie coś dla siebie dzięki bogatej ofercie zajęć – od salsy zaczynając poprzez dancehall, taniec towarzyski, hip-hop i wiele wiele więcej.
    Ogromna i nowoczesna przestrzeń, najlepsi instruktorzy, unikalny klimat, taniec Trójmiasto oraz imprezy jakich w Trójmieście jeszcze nie było. To Nasza propozycja dla Was!

    Zapraszamy!

    http://sosalsa.pl/

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*