winietki
Dekoracje ślubne Inspiracje ślubne

Pomysły na oryginalne winietki

Szukasz oryginalnego pomysłu na winietki? Poniżej przygotowaliśmy listę ciekawych rozwiązań. W końcu winietka nie musi być jedynie kartką papieru (chociaż i taka forma jest odpowiednia). Wystarczy odrobina kreatywności. Nie da się zaprzeczyć, że winietki można również wykonać własnoręcznie. Z pewnością będą stanowiły piękną ozdobę stołu weselnego.

Wyjątkowa ozdoba stołu

Winietki przede wszystkim są bardzo praktycznym rozwiązaniem. Jednak nie tylko. Mogą również stanowić wyjątkową ozdobę stołu. Fantastyczne dopełnienie pozostałych elementów dekoracyjnych. Jednak najważniejsze okazuje się wybranie odpowiedniego wzoru winietek. To może okazać się wcale nie takie proste, jak pozornie mogłoby się wydawać. Zwykłe winietki, jako papierowe karteczki są stosowne przez coraz mniej osób. Narzeczeni najczęściej szukają oryginalnych, ciekawych rozwiązań. W końcu najważniejsza jest kreatywność. Można również pomyśleć o wykonaniu winietek samemu. Mnóstwo inspiracji można znaleźć w Internecie. Poniżej przygotowaliśmy listę jednych z najciekawszych pomysłów na winietki. Goście z pewnością będą zaskoczeni takim rozwiązaniem.

Oryginalne winietki

[smart-grid row_height=”250″]

[/smart-grid]

Alternatywa dla winietek

Winietki przez bardzo długi czasu były bardzo popularnym rozwiązaniem. Początkowo były to karteczki z imieniem i nazwiskiem gościa ustawiane na stołach. Obecnie dość dużo się zmieniło. Bardzo modne są oryginalne formy winietek. Na popularności zyskują również tablice, na których zapisane są nazwiska gości oraz numery stolików, przy których mają przygotowane. Takie rozwiązanie szczególnie dobrze sprawdzi się w przypadku, gdy na sali weselnej znajdują się okrągłe stoliki. Oczywiście nie oznacza to, że nie można zdecydować się na taką tablicę, w przypadku gdy na sali znajdują prostokątne stoły. Z pewnością warto jest zastanowić się również nad takim rozwiązaniem. Nie da się zaprzeczyć, że czasy, kiedy winietki były mocno krytykowane, niewiele osób decydowało się na ich zakup, bezpowrotnie minęły. Teraz trudno jest o przyjęcie, gdzie nie znajdowałyby się winietki, chociażby w najprostszej formie. Oczywiście nadal można znaleźć przeciwników winietek – i trudno jest nie zgodzić się z chociażby kilkoma postulatami. Niemniej jednak winietki były oraz są coraz bardziej popularne.

Zdjęcia: Etsy.com

Zdjęcie miniaturki: Pixabay.com

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*