delikatny makijaż ślubny
Inspiracje ślubne Panna Młoda Porady ślubne

Propozycje makijaży ślubnych

Wybrać makijaż ślubny jest bardzo trudno. W końcu wyróżnić można wiele pięknych przykładów. Nie da się zaprzeczyć, że przyszłe Panny Młode najczęściej szukają inspiracji w Internecie. Jaki jest idealny makijaż ślubny? Z pewnością delikatny i subtelny. W ostatni czasie bardzo modne stały się makijaże, gdzie Panny Młode mają dość mocno pomalowane oczy, a na policzki nałożone pudry w kolorze brzoskwiniowym. Warto jest jednak pamiętać o tym, że makijaż jest tylko i wyłącznie jednym z elementów stylizacji ślubnej.

Pierwsza propozycja

Przepiękny oraz delikatny makijaż ślubny. Oczy pomalowane są jasnymi cieniami, rzęsy wytuszowane. Wyróżnić można również propozycje podobnych makijaży, gdzie oczy pomalowane są ciemniejszymi odcieniami. Na policzki nałożony został róż w odcieniu brzoskwiniowym. Cały makijaż niezwykle pięknie się prezentuje. Jedynym elementem, który jest bardzo wyrazisty, niejako odróżnia się na tle całości to kolor ust. To niezwykle uroczy odcień perłowego różu. Można również zastanowić się nad pomalowaniem ust innym kolorem. Może to być czerwień lub brzoskwinia w macie.

[smart-grid row_height=”300″]

[/smart-grid]

Druga propozycja

Odważny makijaż, gdzie mocno podkreślone są oczy oraz rysy twarzy. Przepiękny makijaż. Rysy twarzy został zaznaczone delikatnym różem. Oczy pomalowane są cieniami w kolorze fioletowym, mocna, czarna kreska pod okiem, mocno wytuszowane rzęsy. Oczywiście można również delikatniej pomalować oczy. Alternatywy wskazane zostały na umieszczonych poniżej fotografiach. Efekt jest niesamowity. Usta pomalowane delikatną, naturalną pomadką. Jest to niezwykle piękna propozycja. Taka Panna Młoda z pewnością będzie niezwykle pięknie się prezentować.

[smart-grid row_height=”300″]

[/smart-grid]

Trzecia propozycja

Makijaż z brązem. Bardzo ciekawa propozycja. Makijaże różem w odcieniu brązu oraz brzoskwini są w ostatnim czasie bardzo modne. Usta pomalowane szminką w delikatnym kolorze. Nie da się zaprzeczyć, że makijaż jest niezwykle delikatny i subtelny. Idealnie pasuje Pannie Młodej. Przepięknie się prezentuje. Z pewnością warto jest zastanowić się nad takim właśnie makijażem.

[smart-grid row_height=”400″]

[/smart-grid]

Czwarta propozycja

Tym razem zaprezentujemy bardzo odważne makijaże. Przede wszystkim są to mocno, wyraźnie pomalowane oczy, usta. Mogą zostać użyte cienie w kolorze niebieskim, zielonym, ale również pomarańczowym czy zielonym. Nie da się zaprzeczyć, że są to bardzo odważne stylizacje. Niewiele Pań Młodych decyduje się na takie rozwiązanie. Powszechnie przyjmuje się, że Panna Młoda powinna decydować się na delikatny, subtelny makijaż. Raczej nie powinien być mocny, wyrazisty. Oczywiście ostateczna decyzja należy do Panny Młodej. Moda ślubna nie wyznacza żadnych sztywnych reguł.

[smart-grid row_height=”300″]

[/smart-grid]

Zdjęcia: pl.pinterest.com

Zdjęcie miniaturki: Pixabay.com

Zapisz

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*