Dekoracje ślubne Inspiracje ślubne Pomysł na ślub

Róż motyw przewodni wesela

Przepiękny zapach kwiatów, porozsypywane płatki róż… Czyż to nie bajkowa sceneria? Róże to jeden z najpiękniejszych motywów przewodnich przyjęcia weselnego. Do wykonania dekoracji wystarczą kwiaty. Z pewnością takie wesele na długo zostanie w pamięci zaproszonych gości. Warto jest zwrócić uwagę na fakt, że róża to kwiat miłości. Dzięki zastosowaniu takiego motywu poczujesz się jak prawdziwa księżniczka na swoim ślubie. W końcu róża od razu kojarzy się z romantycznością, miłością, ale również nutką tajemniczości.

Wyjątkowy kolor

Nie da się zaprzeczyć, że róż to bardzo wyjątkowy kolor. Można go „kochać” lub „ nienawidzić”. Nie da się zaprzeczyć, że wyróżnić można wiele osób, szczególnie kobiet, które wręcz uwielbiają kolor różowy. Noszą wszystkie ciuchy w odcieniach różu. Oczywiście można również spotkać osoby, które kolor różowy denerwuje, złości. W końcu jest to normalne. Ślub w kolorze różowym to ślub dla prawdziwej księżniczki. Szczególnie w przypadku, gdy wszystkie dodatki do stroju, dekoracje będą w tym samym kolorze. Należy jednak pamiętać, że nie wolno jest przesadzać. Jeśli wszystko będzie w kolorze różowym to dekoracje niejako stracą walor artystyczny, a będą denerwować wzrok. Kolor różowy dobrze jest połączyć z inną barwą. O tym kilka słów więcej poniżej.

Różowy i złoty, miętowy, biały…

Wyróżnić można naprawdę wiele kolorów, z którymi róż będzie niezwykle pięknie się prezentował. Tutaj przede wszystkim należy wskazać kolor złoty, ale również srebrny, czarny, pastelowy fiolet, miętowy. Dużo oczywiście zależy od odcieniu różu. Niemniej jednak można zdecydować się na dekoracje w połączeniu z jedną lub kilkoma innymi barwami. To dość ciekawa alternatywa. Tutaj wyjątkową propozycją jest wybór kolorów pastelowych, np. różowego, niebieskiego, zielonego, ale również fioletowego, żółtego czy pomarańczowego. Alternatyw jest mnóstwo. Wystarczy odpowiedni pomysł. Najważniejsze jednak jest to, aby nie wszystkie dekoracje były w jednym kolorze – różowym. Oczywiście dużo zależy również od ilości dekoracji oraz odcieniu różu. To mogłaby być nawet lekka przesada.

[smart-grid row_height=”250″]

[/smart-grid]

Zdjęcia: Etsy.com

Zdjęcie miniaturki: Pixabay.com

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*