limuzyna do ślubu
Auto do ślubu Inspiracje ślubne Porady ślubne Przygotowania do ślubu

Samochód do ślubu jaki wybrać?

Jaki samochód do ślubu, wybór jest niezwykle skomplikowany. Przede wszystkim dlatego, że na rynku wiele firm oferuje swe usługi w tym zakresie. Narzeczeni mogą wybierać pomiędzy autami klasycznymi, bardziej nowoczesnymi, limuzynami, samochodami sportowymi czy terenowymi. Jakie auto będzie najlepsze? Może lepiej będzie zrezygnować z samochodu na rzecz innego środka transportu? Poniżej podział aut na kategorie oraz kilka przykładów.

Samochód do ślubu „z duszą”

Samochody retro, wyprodukowane w XX wieku cieszą się wielką popularnością. Przede wszystkim należy wskazać marki takie jak: Cadillac, Rolls Royce, Nestor, Syrena, Warszawa czy Wołga. Samochody zachowane są w bardzo dobrym stanie. Odrestaurowane prezentują się jakby dopiero co zostały wyprodukowane. Z pewnością wybór takiego samochodu jest jednym z najpopularniejszych i zarazem najciekawszych wyborów.

[smart-grid row_height=”250″]

[/smart-grid]

Samochody do ślubu sportowe

Nie da się zaprzeczyć, że prawie każdy mężczyzna marzył lub nadal marzy o tym, aby chociaż na chwilę stać się właścicielem samochodu sportowego. Oczywiście jedną z najlepszych okazji jest właśnie ślub. Wystarczy wynająć samochód. Wybór jest naprawdę szeroki – zaczynając od Porsche, Audi, Mustang, Jaguar, BMW, Chevrolet i wiele innych.

[smart-grid row_height=”200″]

[/smart-grid]

Samochody do ślubu terenowe

Samochodem terenowym do ślubu? Dlaczego nie. To również dobry wybór. Wszystko zależy jednak od decyzji narzeczonych. Wyróżnić można wiele samochodów terenowych.

[smart-grid row_height=”300″]

[/smart-grid]

Limuzyny do ślubu

Chcesz poczuć się jak gwiazda w dniu ślubu? Wystarczy, że wynajmiesz limuzynę do ślubu.

[smart-grid row_height=”250″]

[/smart-grid]

Źródło zdjęć: pixabay.com

3 komentarze

  1. my wybraliśmy srebrne audi a8 – mieliśmy poleconą firmę perivipservice, więc wybór był jednym z najszybszych spośród różnych wyborów, jakich musielismy dokonac przed ślubem 😉 nie chcielismy limuzyny, ani samochodu sportowego, tylko zwyczajny,ładny,nowy samochód,wszystko wyszło bardzo fajnie:)

  2. my z mężem długo zastanawialiśmy się nad wyborem auta, zdecydowaliśmy się Peri vip service i to był dobry wybór 🙂 sprawna obsługa i super auto, mogę polecić wszystkim dziewczynom z Wrocławia i okolic 🙂

  3. Pamiętam, że wybór auta był dla mnie bardzo trudny. W dodatku wszystko było na mojej głowie. Dobrą ofertę mają na http://arkarentacar.pl/ . Zajęli się wszystkim, zwłaszcza, że byłam i jestem zagubiona w dziedzinie motoryzacji. Pewnie komuś się przyda ta informacja i uniknie panikowania.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*