candy bar
Atrakcje weselne Inspiracje ślubne

Słodkie szaleństwo – candy bar

Czym jest candy bar? Ile kosztuje? Czy to dobre rozwiązanie? Poniżej kilka słów na temat candy baru. Z pewnością to fantastyczna atrakcja.

Czym jest candy bar?

Candy bar to po prostu bar lub bufet ze słodyczami. W ostatnim czasie to bardzo popularna atrakcja. W końcu słodycze uwielbiają nie tylko dzieci, ale również dorośli. Candy bar można przygotować bardzo szybko. Wystarczy zakupić trochę cukierków, żelków, pianek, lizaków. Ponadto na candy barze mogą znajdować się ciasta oraz babeczki. Warto jest zastanowić nad taką atrakcją. Poniżej kilka cennych rad na temat tego, jak przygotować candy bar. Należy pamiętać o tym, że można go wykonać samemu lub zamówić gotowy stół ze słodyczami.

Jak przygotować candy bar?

Candy bar można przygotować samemu. Wystarczy ustawić osobny stolik, nakryć go kolorowym obrusem oraz zakupić potrzebne słodycze. Tutaj przede wszystkim należy wyróżnić żelki – słodkie, kwaśne, pianki, cukierki czy lizaki. Oczywiście na candy barze mogą znajdować się również ciasta czy babeczki. Należy jednak pamiętać o odpowiednim ułożeniu słodyczy. Powinny znajdować się w pojemniczkach – mogą być szklane lub kolorowe, plastikowe. Dodatkowo można poustawiać na candy barze różne rekwizyty – pluszowe misie, dekoracje kwiatowe, papierowe, balony. Tutaj należy dodać, że bardzo ważne jest, aby zastanowić się, czy candy bar będzie różnokolorowy, czy raczej zachowana zostanie jednobarwna kolorystyka. Poniżej kilka przykładowych candy barów.

[smart-grid row_height=”250″]

[/smart-grid]

Zdjęcie miniaturki: pinterest.com

Dodatkowe atrakcje

Z pewnością warto jest zastanowić się nad umieszczeniem na candy barze dodatkowe atrakcji jaką jest fontanna z czekoladą. Z pewnością znajdzie mnóstwo amatorów nie tylko wśród dzieci. Należy jednak przemyśleć, jaką fontannę chcemy wynająć. Wyróżnić można naprawdę wiele rodzajów. Zaczynając od jedno poziomowych, a kończąc na wielopoziomowych, które posiadają dodatkowe podświetlenie. Zazwyczaj istnieje również możliwość wyboru rodzaju czekolady – białej, ciemnej, mlecznej, gorzkiej. Za fontannę z czekoladą trzeba będzie zapłacić od 500 złoty wzwyż.

Zdjęcie miniaturki: pixabay.com

One Comment

  1. Moim zdaniem super rozwiązaniem jest też mobilny barek kawowy! U nas super się sprawdził! Perfect service z krakowa zrobiło super robotę, goście byli bardzo mile zaskoczeni takim niby drobiazgiem, ale baaardzo miłym 😉

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*