Ślubne dylematy
Inspiracje ślubne Porady ślubne Przygotowania do ślubu

Ślubne dylematy

Kiedy spotkaliśmy swoją drugą połówkę i nie wyobrażamy sobie bez niej dalszego życia, pozostaje tylko się oświadczyć i z nadzieją oczekiwać odpowiedzi. Jeżeli partner lub partnerka  też odwzajemnia nasze uczucia i zgodzi się na ślub to, kiedy minie już okres radości, uświadamiamy sobie, że przed nami pierwsze wspólne, trudne zadanie, jakim jest zorganizowanie ślubu a następnie wesela. Oczywiście, kiedy mamy dużo pieniędzy, mało czasu lub jesteśmy kompletnie bezradni, możemy zlecić całe przygotowania wyspecjalizowanej firmie i zjawić się w umówionym dniu o wyznaczonej godzinie w kościele. Jednak większość z nas woli zdać się na siły własne, swoich przyjaciół oraz rodziny i zorganizować tę uroczystość samemu. Poza niezliczoną ilością przygotowań, jednym z ważniejszych elementów jest wybór odpowiedniego fotografa, który, pomoże nam zachować te szczególne chwile w pamięci.

Wybierz dobrego fotografa

Jeżeli już zdecydowaliśmy się  na konkretną firmę, powinniśmy wiedzieć, jak powinna wyglądać fotografia ślubna. Toruń to wiele fantastycznych miejsc, ale również szereg kreatywnych fachowców. Powstrzymajmy się od dyrygowania naszym fotografem, ale postarajmy się przyjść z pomysłem, który odda nasze pasje, charaktery i sprawi, że zdjęcia będą naturalne. Warto również sprawdzić portfolio artysty. Skoro zdjęcia z poprzednich sesji przypadły nam do gustu i doszliśmy do wniosku, że też chcielibyśmy uzyskać taki efekt, to znaczy, że jesteśmy w dobrych rękach  i urzec nas może nasza własna fotografia ślubna. Toruń będzie do tego nieszablonową scenerią – zarówno w parkach, jak i w nowoczesnej czy też historycznej zabudowie.

By mieć pamiątkę

Skoro wybór firmy jest już za nami, osiągnęliśmy połowę sukcesu. Aby zrobić świetne zdjęcia ślubne, przede wszystkim należy poszukać odpowiedniego miejsca. Na pewno fotograf podpowie nam kilka propozycji. Jeżeli miastem, w którym mieszkamy jest Toruń, to mamy problem z głowy. Jego piękna starówka z rozległym nadwiślańskim bulwarem nadaje się do tego celu znakomicie. Fotograf musi umieć zjednywać do siebie ludzi, mieć umiejętność przekonywania i łagodnej perswazji. Sesja ma być dla nas zabawą a nie ciężką pracą z niezliczoną ilością dubli. Ważna oczywiście jest też pogoda, raczej nie będziemy czuli się komfortowo w strugach deszczu, przy dużym wietrze czy na silnym mrozie. Jednak uzyskany dzięki temu efekt na pewno zrobi duże wrażenie na nas i naszych najbliższych.

3 komentarze

  1. Bardzo dobrze powiedziane, piękne chwile potrafią uchwycić z EMOCJAMI tylko dobrzy fachowcy. Powinniśmy zdecydować się na sprawdzonych fotografach z dobrym portfolio.

  2. Oj tak.. a jak będą złe zdjęcia, wspomnienia może i tak dobre, ale szkoda nie mieć takiej pamiątki.

  3. Anna Pawłowska

    Trzeba wszystko dobrze zaplanowac. Wtedy unikniemy niepotrzebnego stresu. Fotograf jest bardzo wazny, ale takze odpowiednie dodatki i przystrojenie sali. Tutaj https://www.dodatkiweselne.pl/ mozna znalezc ladne.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*