suknia wieczorowa na ślub i wesele
Inspiracje ślubne Panna Młoda Suknie ślubne

Suknie wieczorowe na ślub

Przyszłe Panny Młode coraz częściej decydują się na oryginalne stylizacje. Skąd taka tendencja? Przede wszystkim chodzi o stawianie na oryginalność. Oczywiście wyróżnić należy również kobiety, które są mocno przywiązane do tradycji i nie wyobrażają sobie ślubu inaczej, niż w białej, długiej sukni ślubnej. Jednak trend jest zupełnie inny. Coraz częściej odchodzi się od tradycji. Poniżej kilka przykładowych, bardzo odważnych stylizacji.

Suknia wieczorowa na ślub cywilny

W zasadzie nie panują żadne sztywne reguły dotyczące ubioru Panny Młodej podczas ślubu cywilnego. Jedyny warunek to elegancja. Kobieta musi być ubrana stosowanie do uroczystości. Nie ważne czy będzie to sukienka długa, krótka czy kombinezon. Mało istotny jest kolor. Oczywiście należy unikać dużych dekoltów czy odkrytych pleców. Strój nie może być wyzywający. Poniżej kilka przykładowych stylizacji na ślub cywilny.

[smart-grid row_height=”250″]

[/smart-grid]

Źródło: Zszywka.pl

Są to przykłady prostych i delikatnych sukienek. Z pewnością idealnie będą pasować na ślub cywilny. Należy zauważyć, że wyróżnione zostały sukienki w różnych kolorach. Żadna z powyższych kreacji nie ma odkrytych pleców czy dużego dekoltu.

[smart-grid row_height=”350″]

[/smart-grid]

Źródło: Zszywka.pl

Powyżej zaprezentowane zostały sukienki krótkie, dość odważne. Panny Młode będą przepięknie w nich wyglądać. Również są delikatne i stylowe.

[smart-grid row_height=”350″]

[/smart-grid]

Źródło: Zszywka.pl

Suknia w stylu księżniczki? Dlaczego nie. W końcu Panna Młoda ma prawo wybrać, w co chce się ubrać. Jednak są to bardzo odważne stylizacje.

Suknia wieczorowa na ślub kościelny

Oczywiście przyszła Panna Młoda może zdecydować się na założenie sukienki wieczorowej na ślub kościelny. Jednak jest to bardzo odważna stylizacja. Może spotkać się z dezaprobatą ze strony gości. Powszechnie przyjęte jest, że Panna Młoda ma założoną długą, białą suknie i welon. To tradycja. W końcu biel symbolizuje czystość. Żadne odstępstwa nie są akceptowane. Oryginalna Panna Młoda może zostać potraktowana jako „dziwadło”. Oczywiście nie musi tak być. Społeczeństwo jest coraz bardziej tolerancyjne. Goście mogą zaakceptować taką stylizację, a nawet się nią zachwycać. Tutaj należy dodać, że wyróżnić można kilka sukienek wieczorowych, które idealnie będą pasować na ślub kościelny.

[smart-grid row_height=”350″]

[/smart-grid]

Źródło: Zszywka.pl

Zdjęcie miniaturki: Pixabay.com

One Comment

  1. Piękne te suknie 🙂 Teraz jest naprawdę ogromny wybór sukni wieczorowych. Grunt to dobrać taką, która pasuje do figury, typu urody. A przede wszystkim trzeba się dobrze czuć w takiej sukni. W Krakowie przy ul. Konopnickiej jest salon, w którym jest mnóstwo pięknych sukni wieczorowych, balowych.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*