Inspiracje ślubne Panna Młoda Porady ślubne

Torebka dla Panny Młodej – przykłady

Czy Panna Młoda powinna posiadać torebkę? Czy lepiej jest wszystkie rzeczy przekazać świadkowej? Trudno jest jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Wyróżnić można wiele zalet, ale i wad każdego rozwiązania. Poniżej przyjrzymy się bliżej obu kwestiom. Nie da się zaprzeczyć, że każda kobieta dobrze się czuje tylko wtedy, kiedy ma przy sobie kilka osobistych rzeczy, jak na przykład ulubione perfumy, szminka, a nawet chusteczki higieniczne. Dlaczego Panna Młoda nie miałaby mieć tych rzeczy przy sobie? Jednak wiele kobiet rezygnuje z torebek. Przekazuje osobiste rzeczy druhnie. Dużym problem jest również znalezienie odpowiedniej torebki. Oczywiście nie powinna to być duża torebka. Przyjęte jest, że Panna Młoda powinna mieć niewielką torebeczkę, elegancką. Poniżej prezentujemy kilka ciekawych przykładów odpowiednich torebek.

Tak dla torebki

Każda kobieta posiada jakieś rzeczy, które chce mieć przy sobie. Pannie Młodej z pewnością będzie potrzebna kosmetyczka z pudrem oraz szminką, perfumy, chusteczki higieniczne, igła oraz nitki, pończochy na zmianę. Takie rzeczy z pewnością dobrze będzie schować właśnie do torebki. Należy również zwrócić uwagę na fakt, że jeśli Panna Młoda nie zna dobrze świadkowej (a takie przypadki się zdarzają) to z pewnością nie będzie chciała przekazywać jej swoich osobistych przyborów. W związku z tym torebka jest w zasadzie nieodłącznym elementem. Ponadto należy pamiętać o tym, że torebka może stanowić piękne dopełnienie całej stylizacji. Poniżej kilka przykładów.

[smart-grid row_height=”250″]

[/smart-grid]

Nie dla torebki

Należy pamiętać o tym, ze Panna Młoda będzie musiała pilnować swojej torebki. W końcu powinna ją nosić przy sobie. Okazuje się, że jest to mało wygodne rozwiązanie. O wiele lepiej jest przekazać wszystkie rzeczy świadkowej. Wtedy nie trzeba będzie przejmować się ani zastanawiać, gdzie znajduje się torebka. To również bardzo istotna kwestia. Ostateczna decyzja powinna należeć do Panny Młodej.

Ślubny niezbędnik

Każda Panna Młoda powinna pamiętać o zabraniu ze sobą:

  • Kiku niezbędnych kosmetyków, takich jak puder czy szminka,
  • kilku wsuwek do włosów (jeśli trzeba byłoby poprawić fryzurę),
  • plastrów,
  • chusteczek higienicznych,
  • pończoch na zmianę,
  • perfum,
  • igły z nitką.

Zdjęcia: Etsy.com

Zdjęcie miniaturki: Pixabay.com

One Comment

  1. W tak ważnym dniu jak ślub i wesele, Pani Młoda ma na swojej głowie tyle spraw i stresu, że chyba już lepiej dla niej, aby przechowywaniem niezbędnych rzeczy zajęła się właśnie np. świadkowa. Co prawda kilka propozycji zaprezentowanych w tym artykule zwróciło naszą uwagę, jednak torebka to dodatkowy element, o którym Pani Młoda tego dnia musi pamiętać, a przecież w kościele ręce i tak zajęte są trzymaniem bukietu. Chyba że torebka miałaby stanowić ozdobę i dopełnienie kreacji, wtedy wydaję nam się, że mogłaby się sprawdzić jedynie taka niewielkich rozmiarów, np. na łańcuszku lub z elegancką rączką.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*