Tropiki na weselu
Inspiracje ślubne Porady ślubne Przygotowania do ślubu

Tropiki na weselu? To nam się podoba!

Ostatnimi czasy polskie pary narzeczonych coraz częściej poszukują dla siebie takich rozwiązań na ślub i wesele, które uchodzą powszechnie za niesztampowe, oryginalne, bardzo stylowe. Klimaty tropikalne będą nadawały się wprost idealnie. Póki co niewielu zakochanych się na to rozwiązanie zdecydowało – a jest niezwykle ciekawe. Będzie kolorowo, wesoło, to będzie święto miłości pod znakiem egzotyki!

Kwiaty dla Panny Młodej

Bukiet dla Panny Młodej na pewno nie może składać się z różyczek czy tulipanów. Trzeba umieścić w nim całą kwintesencję egzotycznych roślin, by był on niesamowicie kolorowy i bardzo nietypowy. Gwarantujemy, że na tle sukni ślubnej będzie się prezentował fantastycznie!

[smart-grid row_height=”400″]

[/smart-grid]

Dekoracje

Trzeba zadbać o każdy element, by stanowiły one spójną całość. Mowa o tych ozdobach, które pojawią się na ślubnym aucie, w kościele czy też innym miejscu, w którym ślub się odbędzie oraz tam, gdzie wszyscy będą świętowali podczas przyjęcia weselnego. Zieleń i typowo egzotyczne kolory zdadzą egzamin perfekcyjnie!

[smart-grid row_height=”350″]

[/smart-grid]

Słodkości

Niech na stołach pojawią się patery z kolorowymi ciasteczkami i dzbany z napojami, wokół nich zaś różowe flamingi, zielone palmowe liście, wielobarwne słomki do picia drinków i koktajli. Będzie naprawdę pięknie i egzotycznie!

[smart-grid row_height=”350″]

[/smart-grid]

 

Zdjęcia: Pinterest.com, Pixabay.com

One Comment

  1. Ślub w stylu tropikalnym bardzo mi się podoba 🙂 Aż zatęskniłam za latem i ciepłymi dniami.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*