wpadki weselne
Porady ślubne Recenzje

Wpadki weselne Pary Młodej

Wszyscy wiedzą, jak Para Młoda powinna się zachowywać. Jednak nie da się zaprzeczyć, że ślub to wielkie przeżycie. Nowożeńcom z pewnością będą bardzo zdenerwowani i zestresowani. Nie trudno o wpadki weselne. Poniżej lista największych gaf popełnianych przez Parę Młodą. Na koniec coś specjalnego – filmiki z najśmieszniejszymi wpadkami.

Wpadki weselne Pary Młodej

  1. Za dużo alkoholu: Para Młoda powinna szczególnie uważać, aby „nie przesadzić” z alkoholem. W końcu to bardzo nietaktowne zachowanie. Goście w takiej sytuacji mogą poczuć się po prostu zniesmaczeni. Ponadto zazwyczaj pijana Para Młoda równa się kłopoty. Przede wszystkim dlatego, że Młodzi przestają kontrolować swoje zachowanie, a tym samym ośmieszają się na oczach zaproszonych osób.
  2. Znikająca Para Młoda: to niestety dość częste zjawisko. Niektóre Pary Młode decydują się na organizację sesji zdjęciowej w trakcie przyjęcia. To bardzo złe rozwiązanie. Pary Młode nie powinny znikać w trakcie przyjęcia na parę godzin. Ich zadaniem jest zadbanie o dobrą zabawę gości. Na sesję zdjęciową można wybrać bardziej odpowiedni moment. Ponadto można spotkać się z sytuacją, gdy Para Młoda niejako chowa się przed gośćmi. Dlaczego? W zasadzie trudno jest racjonalnie wytłumaczyć takie zachowanie.
  3. Przeliczanie zawartości kopert w trakcie przyjęcia: nawet trudno jest znaleźć określenie na takie działanie – nieelegancko, źle, niekulturalnie, nietaktownie.. Wymieniać można byłoby długo. Należy pamiętać o tym, że niektóre osoby mogą poczuć się urażone takim zachowaniem, a nawet obrazić. Nic w tym dziwnego. W końcu po weselu Para Młoda będzie miała wystarczająco dużo czasu na sprawdzenie zawartości kopert.
  4. Bo goście muszą się bawić: to kolejny poważny błąd. Często zdarza się tak, że Para Młoda podchodzi do stołów i na siłę wyciąga gości do zabawy. Należy pamiętać o tym, że nie powinno się tak robić. W końcu to goście powinni decydować o tym, kiedy chcą się bawić, a kiedy nie.
  5. Zabawy z podtekstem erotycznym: wyróżnić można wiele zabaw oczepinowych. Jednak należy zauważyć, że niektóre są po prostu wulgarne. Nie powinno się ich wybierać. Dlaczego? Większa część gości może być po prostu zniesmaczona takimi zabawami.
  6. Kłopotliwe zaproszenia: nie da się zaprzeczyć, że wśród największych gaf Pary Młodej znajdują się źle wypełnione zaproszenia. Przede wszystkim chodzi o literówki, zapraszanie z osobą towarzyszącą (tutaj chodzi o przypadek gdy ktoś z rodziny pozostaje w nieformalnym związku przed długi czas – powinno się wymienić z imienia i nazwiska osobę towarzyszącą). Ponadto kłopotliwą kwestią jest również dopraszanie lub zapraszanie na ostatnim moment, np. tydzień przed przyjęciem.
  7. Niewłaściwe rozmieszczenie miejsc przy stołach: tutaj przede wszystkim chodzi o niewłaściwe rozłożenie winietek – posadzenie osoby dorosłej przy rodzicach czy osób skłóconych ze sobą obok siebie. Jednak należy wyróżnić jeszcze jedną sytuację – gdy Para Młoda rezygnuje z winietek. Może okazać się, że mąż z żoną nie mogą siedzieć obok siebie, bo po prostu brakuje miejsca.
  8. Zapewnienie o organizacji transportu dla gości i niezapewnienie powrotu do domu: często zdarza się tak, że Para Młoda chce zapewnić transport gościom. Niestety czasami zdarza się tak, że narzeczeni zapominają o zapewnieniu gościom powrotu do domu.

Filmiki z wpadki Pary Młodej i gości

https://www.youtube.com/watch?v=_qRCsgVRzUA

https://www.youtube.com/watch?v=3YB6EgBV7M4

https://www.youtube.com/watch?v=XxBe-gJd6X4

https://www.youtube.com/watch?v=xqmw-Pv08Gg

Zdjęcia: pixabay.com

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*