makijaż
Inspiracje ślubne Panna Młoda Porady ślubne

Wyjątkowe makijaże ślubne

Jakie makijaże będą najmodniejsze w 2016 roku? Z pewnością królować będą kolory w odcieniach brzoskwiniowych, szarych oraz szminki i cienie matowe. Jednak nie samą modą przy wyborze makijażu ślubnego powinna kierować się przyszła Panna Młoda. Należy pamiętać o kilku uniwersalnych zasadach, które prezentujemy poniżej. W końcu najważniejsze jest, aby Panna Młoda wyglądała naturalnie oraz dobrze czuła się w wybranym makijażu. Nie da się zaprzeczyć, że najczęściej proponowane są Pannom Młodym delikatne oraz subtelne makijaże, takie które podkreślą urodę. Oczywiście nie oznacza to, że nie można się zdecydować na odważny oraz mocny makijaż. W poniższym artykule prezentujemy kilka ciekawych przykładów makijaży dla Panny Młodej.

Naturalizm, dramatyzm

Panny Młode najczęściej decydują się na wybór delikatnego, dyskretnego makijażu. Natomiast mocno podkreślane są oczy. Mniejszy nacisk kładzie się na malowanie ust. Nie da się zaprzeczyć, że królują odcienie brzoskwini oraz szarości. Natomiast same usta powinny być delikatnie i subtelnie pomalowane. W sezonie 2016 nie miejsca na mocne, niemalże neonowe kolory szminek. Wręcz przeciwnie. Policzki malowane są odcieniami brzoskwiniowymi i piaszczystej żółci. Raczej unika się róży i brązów. Bardzo ważne jest podkreślenie linii brwi. Należy pamiętać o ich wcześniejszym wyregulowaniu. Najlepiej około tygodnia przed ślubem.

Najważniejsze to pozostać sobą

Wyróżnić można wiele pięknych oraz niezwykłych makijaży. Co jest najważniejsze przy doborze makijażu? Czym należy się kierować? Takie pytania zadaje sobie wiele przyszłych Panien Młodych. Odpowiedź jest dość prosta – najważniejsze to pozostać sobą. Osoba, która zawsze maluje się delikatnie, nie używa w mocnych, ciemnych kolorach cieni do powiek czy szminek nie powinna decydować się na odważny, mocny makijaż. Będzie wyglądać nienaturalnie, wręcz dziwnie. Nie da się zaprzeczyć, że kobiety bardzo często wyszukują różne przykładowe makijaże w Internecie, nie zastanawiając się nad tym, czy będzie im pasować.

[smart-grid row_height=”300″]

[/smart-grid]

Zdjęcia: pl.pinterest.com

Zdjęcie miniaturki: Pixabay.com

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*