Dekoracje ślubne Inspiracje ślubne

Zabawa światłem – dekoracje świetlne sali weselnej

Wyróżnić można wiele oryginalnych sposobów na udekorowanie sali weselnej. Jednak jednym z najlepszych sposobów jest odpowiednie oświetlenie. Na rynku istnieje wiele firm, które zajmują się oświetlaniem sal weselnych czy bankietowych.

Oprawa świetlna

Okazuje się, że jest to fantastyczny sposób na ozdobienie sali weselnej. Odpowiednie oświetlenie daje niesamowity efekt. Ponadto można je przygaszać, mocniej rozświetlać, zmieniać barwy. Nie da się zaprzeczyć, że jest to jedna z najlepszych dekoracji ślubnych. Należy jednak pamiętać o tym, że samemu będzie trudno wykonać takie oświetlenie. Konieczne okazuje się wynajęcie profesjonalisty.

Dodatkowe elementy dekoracyjne

Oprawa świetlna jest bardzo ważna, jednak nie powinna stawić jedynej ozdoby. Warto jest również zadbać o inne elementy dekoracyjne. Tutaj należy zauważyć, że mogą to być żywe kwiaty lub sztuczne ozdoby. Powinny być kolorystycznie dopasowane właśnie do oświetlenia. W ten sposób można stworzyć niezwykły klimat podczas przyjęcia. Dodatkowo warto jest zapalić świece na stołach. Takie wesele będzie niezwykle eleganckie i wytworne. Połączenie tych kilku elementów może dać niesamowity efekt. Przyjęcie z pewnością będzie wyjątkowe i zapadnie na długo w pamięć osobom obecnym na przyjęciu.

Dlaczego warto jest zdecydować się na dekoracje świetlne?

Narzeczeni szukają różnych pomysłów na udekorowanie sali weselnej. Odważnym oraz oryginalnym rozwiązaniem okazuje się wybór dekoracji świetlnych. To bardzo niezwykły rodzaj ozdób. Jeszcze mało popularny. Do wykonania przepięknych dekoracji świetlnych wystarczy zakupić kilka łańcuchów z lampkami. Oczywiście profesjonalnie udekorować salę są wstanie wyłącznie profesjonaliści. Niestety w takim przypadku koszt przedsięwzięcia znacznie rośnie. Nie da się zaprzeczyć, że wystarczy po prostu zakupić kilka łańcuchów z lampkami, takich świątecznych i porozmieszczać je na sali. Jednak takie zadanie może okazać się dość skomplikowane, szczególnie dla osób, które nie mają do czynienia z zakładaniem prostych instalacji elektrycznych. Przede wszystkim chodzi o to, że lampki muszą być podłączone do prądu. Trudne może okazać się samo rozmieszczeń potrzebnych przedłużek. To kolejny powód dowodzący tezy, że lepiej jest pozostawić wykonanie tego typu dekoracji profesjonaliście.

Nowoczesne i stylowe przyjęcie

Świecące ozdoby to coś zupełnie nowego, mocno różniące się od tradycyjnych dekoracji weselnych. Nie da się zaprzeczyć, że to fantastyczne rozwiązanie. Z pewnością warto jest się nad nim zastanowić. Może stanowić alternatywę dla jakże klasycznych kwiatów lub ich dopełnienie. Oczywiście najlepszy efekt da połączenie lampeczek z innym ozdobami. Bardzo ważne jest, aby zastanowić się nad tym, że decydujemy się na świecące dekoracje w jednym kolorze czy różnokolorowe.

dekoracje świetlne

dekoracje świetlne

dekoracje świetlne

 

Zdjęcie 1 : zszywka.pl

Zdjęcie 2: zszywka.pl

Zdjęcie miniaturki: Pixabay.com

Zapisz

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*