zaproszenia ślubne ze zdjęciem narzeczonych
Inspiracje ślubne Porady ślubne Zaproszenia ślubne

Zaproszenia ślubne jaki wybrać wzór?

Zastanawiasz się nad tym, jakie zaproszenie wybrać? Nie wiesz na co zwrócić uwagę przy wyborze? Poniżej kilka cennych rad.

Zaproszenie eleganckie czy śmieszne?

Nie da się zaprzeczyć, że przez bardzo długi okres czasu królowały zaproszenia eleganckie. Niewiele par decydowało się na odstępstwo od tej zasady. Dziś jest zupełnie inaczej. Narzeczeni mają naprawdę szeroki wybór. Jedni wybierają zaproszenia eleganckie, inni śmieszne. Nikogo już nie dziwi zaproszenie w formie wezwania na przesłuchanie. Należy również zauważyć, że wiele firm prześciga się w pomysłach na oryginalne zaproszenia ślubne. Tutaj przede wszystkim należy wskazać zaproszenie w formie biletu na mecz czy paszportu.  

Zaproszenia ze zdjęciami

Nie da się zaprzeczyć, że zaproszenia ze zdjęciami przez długi okres czasu były bardzo popularne. Nie da się zaprzeczyć, że są jednymi z najbardziej indywidualnych i spersonalizowanych zaproszeń. Wystarczy wybrać odpowiednie zdjęcie i przesłać do firmy, która wykona zaproszenia.

Kilka cennych wskazówek

  1. Dopasowanie zaproszeń do motywu przewodniego ślubu – jeśli organizujemy ślub w stylu vintage to zaproszenia również powinny odzwierciedlać ten styl.
  2. Na zaproszeniach powinny znajdować się wszystkie najważniejsze informacje dotyczące ślubu – również wskazanie listy prezentów czy prośby o potwierdzenie przybycia.
  3. Odzwierciedlenie charakteru Pary Młodej – są pary, które decydują się na śmieszne zaproszenia, inne natomiast wybierają eleganckie wzory.
  4. Cena – nie da się zaprzeczyć, że często jest to podstawowe kryterium brane pod uwagę przy wyborze zaproszeń ślubnych.

 Najpiękniejsze wzory zaproszeń

  • zaproszenia w stylu vintage:

[smart-grid row_height=”350″]

[/smart-grid]

 

  • zaproszenia w stylu nowoczesnym:

[smart-grid row_height=”350″]

[/smart-grid]

 

  • klasyczne zaproszenia:

[smart-grid row_height=”350″]

[/smart-grid]

 

  • zaproszenia w stylu rustykalnym:

[smart-grid row_height=”350″]

[/smart-grid]

 

  • zaproszenia ze zdjęciem:

[smart-grid row_height=”350″]

[/smart-grid]

 

Źródło zdjęć: https://www.weddingpaperdivas.com

 

One Comment

  1. moje zaproszenia zostały rozdane w kwietniu, wszystkim gościom się megaaa podobały. <3 co prawda nie mogłam się zdecydować, jakie wybrać, ale narzeczony pomogl i zdecydowalismy sie na klasyczny wzor z amelia-wedding.pl do tego dobralismy winietki, menu i etykietki na wódkę. nie spodziewałam sie, ze wszystko przyjdzie tak pieknie zrobione, z kazdym detalem. polecam! <3

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*