kolor przewodni ślubu i wesela
Inspiracje ślubne Przygotowania do ślubu

Zielono Wam? Świetnie, to dobry kolor przewodni ślubu i wesela!

Chociaż zieleń nie należy do najbardziej popularnych kolorów przewodnich na ślubach i weselach, to  w połączeniu z innymi barwami występuje już na nich bardzo często. Czasami zestawia się ją z bielą i złotem, niekiedy pojawia się w towarzystwie barwy bordowej czy też brzoskwiniowej. My jednak pragniemy dziś zwrócić uwagę na zieleń w pojedynkę – bowiem świetnie sprawdzi się ona podczas letnich ślubów! Nasza propozycja to zielony kolor przewodni ślubu i wesela!

Kolor nadziei, kolor natury

Na pewno wszyscy miłośnicy natury powinni pomyśleć o tym, aby to właśnie zielony stał się kolorem wiodącym w ich stylizacjach ślubno- weselnych. Sprawi, że wnętrze, w którym odbywa się weselne przyjęcie, nabierze niezwykłego charakteru. Zielone mogą być dodatki w stylizacji Pary Młodej, zielone sukienki mogą mieć na sobie druhny, zielone niech będą też rośliny i kwiaty  w dużych ilościach. To nam się podoba!

https://pl.pinterest.com/pin/506232814346773971/

[smart-grid row_height=”400″]

[/smart-grid]

Jaki bukiet dla Panny Młodej?

Oczywiście pełen zieleni, która będzie zjawiskowo prezentowała się na tle ślubnej sukni. Oto kwiaty pełne wyjątkowości!

[smart-grid row_height=”350″]

[/smart-grid]

Zielony makijaż dla Panny Młodej? Tak!

Podkreślone na zielono oczy będą na pewno znakomicie pasowały do Panny Młodej. Niech makijaż wykona doświadczona i sprawdzona wizażystka, będzie pięknie!

[smart-grid row_height=”350″]

[/smart-grid]

Zdjęcia: Pinterest.com, Pixabay.com

2 komentarze

  1. Bardzo fajne propozycję muszę przyznać ! Ten makijaż też moim zdaniem pasuje dla panny młodej 🙂 Fajnie wyglądają te zielone róże 🙂 Czekam na więcej ciekawych i interesujących wpisów, pozdrawiam.

  2. Mi najbardziej podoba się połączenie zieleni z bielą i złotem. Prezentuję się pięknie i elegancko 🙂 Super inspiracje, najbardziej podobają mi się te zielone bukiety z nutką białego koloru.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*