odchudzanie przed ślubem
Panna Młoda Porady ślubne

Jak zrzucić zbędne kilogramy przed ślubem?

Wiele kobiet zastanawia się nad tym, jak zgubić zbędne kilogramy przed ślubem. Nie da się zaprzeczyć, że w Internecie pełno jest różnych sposobów na odchudzenie. Które jednak będą najskuteczniejsze? Co w przypadku, gdy do ślubu został tylko miesiąc?

Skuteczne sposoby na odchudzanie

Poniżej kilka cennych rad na temat odchudzania:

  1. Uważaj na to, co jesz – najważniejsze jest unikanie tłustych i smażonych potraw. O wiele lepiej będzie postawić na dania gotowane na parze, grillowane lub gotowane. Ponadto należy spożywać jak najwięcej owoców oraz warzyw. Oczywiście należy wykluczyć z jadłospisu chipsy, słone przekąski oraz słodycze.
  2. Jedz o regularnych porach: najważniejsze posiłki to śniadanie, obiad oraz kolacja. Powinny być spożywane codziennie o tej samej porze. Należy również ograniczyć lub zrezygnować z przekąsek.
  3. Ostatni posiłek spożywaj najpóźniej trzy godziny przed snem.
  4. Ogranicz lub zrezygnuj z picia słodkich napojów. O wiele zdrowsze są soki z świeżo wyciśniętych owoców oraz woda.
  5. Aktywność fizyczna – nie da się zaprzeczyć, że najlepszym sposobem na zrzucenie zbędnych kilogramów jest połączenie odpowiedniej diety z aktywnością fizyczną. Wystarczy rozpocząć biegać lub wykonywać wybrane ćwiczenia. Jednak bardzo ważna jest regularność.

Szybkie diety

Został miesiąc do ślubu, a ty nadal nie zrzuciłaś zbędnych kilogramów? Wystarczy zastosować szybką dietę odchudzają. Zazwyczaj są to diety jednoskładnikowe – owocowe, np. jabłkowa lub warzywne, np. kapuściana. Oczywiście wyróżnić można o wiele więcej szybkich diet. Na czym polega ich fenomen? Pozwalają na zrzucenie nawet kilku kilogramów już w trzy dni. Wystarczy stosować się do zaleceń. Należy jednak pamiętać o tym, że takie diety mogą być bardzo niebezpieczne. Ponadto należy uważać na efekt jo-jo, który bardzo często towarzyszy tego rodzaju dietom. Są to bardzo istotne kwestie.

Panna Młoda nie musi być szczupła

Nie da się zaprzeczyć, że w katalogach mody ślubnej znajdują się zdjęcia głównie pięknych, szczupłych modelek. Należy jednak pamiętać o tym, że Panna Młoda wcale nie musi być szczupła. Ponadto wyróżnić można specjalne kolekcje, dedykowane dla kobiet, które noszą rozmiar xxl. Z pewnością nie warto jest przechodzić na ścisłą dietę czy ćwiczyć ponad siły przed ślubem. Najważniejsze jest naturalność. Nawet jeśli masz parę kilogramów nadwagi to wcale to nie oznacza, że będziesz źle prezentować się na ślubie. Najważniejsza jest, abyś dobrze czuła się w swoim ciele. 

Zdjęcia: pixabay.com

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*